Paskutinė vasaros diena – diena, kurios eigoje į vasaros prisiminimų skrynią sudedame paskutinius nuotykius ir šilčiausias emocijas bei išgyventus jausmus. Šią dieną dauguma žmonių išgyvena nostalgiją, o širdį pradeda kutenti ilgesys. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (toliau – Raseinių AJC) bendruomenė nelinkusi gyventi melancholiškomis nuotaikomis, tad rugpjūčio 31 dieną surengė smagias vasaros palydėtuves su šiltu saulės spinduliu, laužo dūmo kvapu ir  šypsenomis veiduose, o miestiečiams dovanojo tvarios mados parodą.

   Raseinių AJC bendruomenės vasaros palydėtuvės vyko jaunimo centro prieigoje. Jaunieji raseiniškiai kepė šašlykus, žaidė stalo  ir lauko žaidimus, dalinosi vasaros įspūdžiais ir rudens planais. Prie šios popietės prisijungė Raseinių rajono Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Gailė, kuri apžiūrėjo jaunuolių surengtą tvarios mados parodą. Ši paroda tai – gegužės ir birželio mėnesių rezultatas, kuomet Raseinių AJC ir mobilaus darbo lankytojai iš Žaiginio, Betygalos, Girkalnio ir Nemakščių prisidėjo įgyvendinant tvarios mados idėją ir atnaujino savo nenešiojamus rūbus. Paroda surengta netoli judrios gatvės, tad praeiviams buvo patogu pastebėti ir palaikyti jaunimo iniciatyvą kurti tvaresnę ateitį ir tuo dalintis su savo krašto žmonėmis.

   Nors vasara, kaip ir visi kiti gražūs ir geri dalykai, turi savybę baigtis per greitai, Raseinių AJC nuolatos vyksta veiklos, kurios jaunimo prisiminimuose palieka pačius šilčiausius ir gražiausius prisiminimus. Čia, jaunimo centre, jaunuoliai dalyvauja įvairiose veiklose: kulinariniai užsiėmimai, stalo ir kompiuteriniai žaidimai, prevenciniai renginiai, pramoginės išvykos (kartingai, boulingas, stovyklos, žygiai ir kt. ). Įstaigoje dirba darbuotojai, kurie visada pasiruošę suteikti emocinę paramą ir jaunuolius pasitinka be išankstinių nuostatų, tad Raseinių AJC kviečia visus 14-29 metų jaunuolius atvykti į vietą, kurioje savo laisvą laiką gali praleisti saugiai ir turiningai.

Gintarė Šeršniovaitė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro metodininkė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Vyko Raseinių AJC lankytojų lenktynės 2023-09-11 / AJC veiklos Vyko Raseinių AJC lankytojų lenktynės

Rugsėjo 6 dienos popietę Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro lankytojai vyko į Jurbarko rajone esantį Smalininkų kartodromą, kuriame vyko draugiškos, smagios ir azartiškos Raseinių AJC lankytojų lenktynės. Kai kurie jaunuoliai pirmą kartą sėdo į kartingą ir išbandė jo bei savo galimybes, kiti patobulino jau turėtus vairavimo trasoje įgūdžius. Raseiniškiai jautėsi lyg tikri lenktyninkai ir parodė puikius rezultatus, o svarbiausia – puikiai praleido laiką ir išbandė vieną iš populiariausių autosporto gerbėjų pramogų!

Plačiau
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro 2023 metų gegužės mėnesio apžvalga 2023-08-22 / AJC veiklos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro 2023 metų gegužės mėnesio apžvalga

Gegužės 5-6 dienomis Raseinių jaunuoliai ir darbuotojai vyko į vasaros stovyklos „Judinam vasarą 5“ vadovų mokymus, kuriuose būsimi vasaros stovyklos jaunuolių grupių vadovai planavo stovyklos veiklas, dėliojo programą, dalyvavo komandos formavimo veiklose. Jaunuoliai susibūrę iš skirtingų rajonų stiprino tarpusavio santykius, lyderystės ir komunikacijos įgūdžius.

Plačiau
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro 2023 metų balandžio mėnesio apžvalga 2023-08-21 / AJC veiklos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro 2023 metų balandžio mėnesio apžvalga

Balandžio mėnesį Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviras jaunimo centras (toliau – Raseinių AJC) vykdė veiklas, kurios būrė Raseinių miesto ir rajono jaunimą bendram tikslui – saugiai ir prasmingai praleisti laisvą laiką, kurio metu būtų tobulinamos asmeninės, komunikavimo, pažintinės, socialinės, kūrybiškumo kompetencijos.

Plačiau
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro 2023 metų kovo mėnesio apžvalga 2023-04-11 / AJC veiklos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro 2023 metų kovo mėnesio apžvalga

Kovas – kalendorinio pavasario mėnuo, kuris visada pilnas naujų planų ir vilčių. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (toliau – Raseinių AJC) kolektyvas visą kovo mėnesį entuziastingai vykdė įvairias veiklas ir kūrė naujus planus tam, kad Raseinių miesto ir rajono jaunimas turėtų galimybę turiningai praleisti savo laisvą laiką.

Plačiau