Naujienos

Edukacinė išvyka olimpiadų ir konkursų laimėtojams 2023-06-09 Edukacinė išvyka olimpiadų ir konkursų laimėtojams

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba birželio 7 d. organizavo rajono bendrojo ugdymo įstaigų 3-8 klasių mokinių olimpiadų-konkursų rajono etapų laimėtojams edukacinę išvyką į Pasvalio rajono Raubonių parką. 70 mokinių iš visų rajono bendrojo ugdymo įstaigų kartu su lydinčiais mokytojais ir Švietimo pagalbos tarnybos metodininkėmis vyko į Raubonių parką. Šis parkas – vienas didžiausių Baltijos šalyse, jo plotas 16 ha.

Plačiau
Įtraukties įgyvendinimas: nuo teorijos iki praktikos 2023-06-06 Įtraukties įgyvendinimas: nuo teorijos iki praktikos

Š. m. gegužės 31 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos ir Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ darbuotojai suorganizavo tarptautinę teorinę-praktinę švietimo pagalbos specialistų ir mokytojų konferenciją  „Švietimo pagalbos specialistų mokslo metų dienoraštis – nuo teorijos iki praktikos“.

Plačiau
Padovanok senjorui knygą 2023 2023-06-05 Padovanok senjorui knygą 2023

Jūsų dovanotis naujos knygos nudžiugins mokytojus senjorus ir Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentus renginyje „Rugsėjo aidas“.

Plačiau
TAU spiečius „Gers Čiesas Klemie“ 2023-06-01 TAU spiečius „Gers Čiesas Klemie“

Paskutinę vasaros dieną visus Trečio amžiaus universitetus iš Lietuvos sukvietė į Kelmę į TAU spiečių. Dalyvavo 250 dalyvių .Iš viso atvyko 20 trečio amžiaus universiteto studentų.

Plačiau
TAU studentams skirtas žurnalas 2023-06-01 TAU studentams skirtas žurnalas

Ne vienus metus dirbame su senjorų auditorija ir dažnai iš jų pačių girdime, jog senjorai jaučiasi vieniši, neišgirsti, jog labiausiai jie alksta bendravimo. Kaip didžiausią paguodą jų kasdienybėje, matome TAU universitetus – iš čia senjorai grįžta laimingi, su šypsena veiduose. Turiningos veiklos, bendruomeniškumo jausmas – visa tai, ką suteikiate yra be galo svarbu senjorams. Girdime ir matome, jog TAU veikla senjorams yra reikalinga ir prisideda prie jų gyvenimo kokybės gerinimo, prie senjorų įgalinimo. Prie jūsų svarbios misijos norime prisidėti ir mes. 

 

Plačiau
Kviečiame į Raseinių TAU studentų tapybos darbų parodą 2023-06-01 Kviečiame į Raseinių TAU studentų tapybos darbų parodą

Paroda vyksta Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos (T .Daugirdo g. 7) hole antrame aukšte ir 201 mokymų klasėje kiekvieną darbo dieną nuo 8 -17 val. Kviečiame atvykti ir pasigėrėti Raseinių TAU studentų sukurtais darbeliais į kuriuos studentai įdėjo visą savo išmonę, širdį ir patirtį.

Plačiau
Tapyba mus sujungė bendrystei 2023-05-26 Tapyba mus sujungė bendrystei

Gegužės 25 dieną Raseinių  TAU   Tapybos ir kūrybos grupės studentai ,vadovė Silva Morkevičienė, rinkosi į paskutinį užsiėmimą mokymų klasėje, o birželio 13 d. vyks pleneras Pramedžiavoje. Paskutinio užsiėmimo pagrindinė užduotis buvo atrinkti darbus baigiamąjai darbų parodai. 

Plačiau
Įtraukiosios mokyklos kūrimo praktika 2023-05-25 Įtraukiosios mokyklos kūrimo praktika

Gegužės 24 d. Raseinių ugdymo įstaigų vadovai ir pavaduotojai kartu su Raseinių rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičiene lankėsi Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje ,kurioje įgyvendino  vienos dienos stažuotę „Įtraukiosios mokyklos kūrimo praktika“.

Plačiau
Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės 2023 2023-05-22 Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės 2023

Kasmet baigiantis mokslo metams Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizuoja tradicinį  renginį „Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“. Tai padėkos šventė rajono etapo olimpiadų ir respublikinių konkursų laimėtojams bei juos parengusiems mokytojams. Šventiniame renginyje dalyvavo 9-12 klasių olimpiadų ir konkursų rajono etapo 76  laimėtojai, o 3-8 klasių laimėtojams bus dovanojama išvyka į Pasvalio rajono Raubonių parką. Nuoširdžiausios padėkos nusipelnė 99 mokytojai, kurie  rengė olimpiadų-konkursų užduotis, kurie vertino mokinių darbus ir parengė  3-12 klasių olimpiadų laimėtojus.

Plačiau