Kovo 1 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakultete vyko muzikos olimpiados šalies etapas, kuriame puikiai pasirodė Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokinė Kamilė Raciūtė. Ji 9-12 klasių mokinių (II) kategorijoje apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu, sidabro medaliu ir rėmėjų prizais. Už geriausiai atliktą muzikinių žinių patikrinimo užduotį II-oje amžiaus kategorijoje ji apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštu ir rėmėjų prizu. Pergalės link Kamilę lydėjo Jolita Čiuprovienė, muzikos mokytoja metodininkė. Į olimpiadą kartu vyko ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokinės: Emilija Kreimerytė, Rugilė Nainytė ir Geistė Grubliauskaitė, kurios pritarė atliekant muzikos kūrinį ir suteikė jam įtaigumo bei pilnavertės atlikimo visumos.
Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiu pasiekimu ir linkime visoms merginoms sėkmės kelyje į muziką!
Valdonė Balčaitienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

