2020 m. rugsėjo 28 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (toliau – AJC) skelbtas konkursas „30 dienų iššūkis“ baigėsi. Šio konkurso tikslai buvo: 1. skatinti konkurso dalyvių saviraišką, kūrybiškumą organizuojant įdomias, jaunuolius įtraukiančias veiklas; 2. skatinti konkurso dalyvius ieškoti, kurti, pozityviai ir meniškai reflektuoti dabarties akimirkas bei jas įamžinti, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą.

   Konkursą organizavo AJC savanoriai. Į konkursą įsitraukė 24 jaunuoliai. Konkurso „30 dienų iššūkis“ veiklos buvo labai įvairios ir skirtingos: organizavome fotosesijas, dalinomės nuomonėmis apie peržiūrėtus filmus, maisto receptais, perdirbinėjome plastiką ir t.t. Konkurso dalyviai už kiekvienos dienos temos atlikimą rinko taškus, kurie nulėmė šio konkurso nugalėtojus:

I-ąją vietą užėmė Evelina (169 taškai)

II-ąją vietą Gabrielė (162 taškai)

III-ąją vietą Aurimas (90 taškų)

   Laimėtojų laukia prizai: 1 vieta marškinėliai ir sportinis krepšys; 2 vieta marškinėliai ir puodelis; 3 vieta marškinėliai ir rašiklis. Konkurso nugalėtojų prizus puoš AJC logotipas.

   Kviečiame jaunuolius ir toliau aktyviai dalyvauti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro skelbiamuose konkursuose ir laimėti prizus.

   Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atvirojo jaunimo centro metodininkai Darius Blinstrubas, Renatas Globys, Kristina Taučaitė, Danutė Sakalauskienė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Virtuali paroda „Mokykla 2020“ 2020-11-12 Virtuali paroda „Mokykla 2020“

Parodos „Mokykla 2020“ organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, praneša, kad paroda š. m. lapkričio 20–21 dienomis vyks nuotoliniu būdu ir kviečia į pirmąją tokią virtualią švietimo inovacijų parodą! Paroda „Mokykla 2020“ – vienas iš svarbiausių Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginių. Šias metais paroda vyks jubiliejinį – 10-ąjį – kartą.

Plačiau
Neužkibk. O užsidirbk 2020-11-10 Neužkibk. O užsidirbk

Nacionalinė švietimo agentūra Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos užsakymu kartu sukūrė mobiliąją programėlę pavadinimu „NOU“ (Neužkibk. O užsidirbk), skirtą prekybos žmonėmis prevencijai. Programėlėje pateikiamos įvairios situacijos. Jose pasirenkant kaip elgtumėtės numatoma, ar Jums kiltų prekybos žmonėmis pavojus ieškant darbo tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, pateikiamos realios situacijos ir informacija, kaip išvengti prekybos žmonėmis pavojų.

Plačiau