Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų  Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą išgyvename vėl ir vėl kartu su savo vaikais, o vėliau ir anūkais.  Kaip ir kiekvienais metais Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“. Rugsėjo 3-ąją dieną Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos aktų salėje susirinko virš 250 Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentų, ir mokytojų senjorų. Šventinį renginį  pradėjo Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ vaikučiai ir jų vadovė Ilona Lukošiūtė. Pagerbti šventės dalyvių atvyko Raseinių r. savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Raseinių rajono savivaldybės Tarybos narė Ona Babonienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė bei skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė. Svečiai pasidžiaugė tokiu gausiu renginio dalyvių skaičiumi, jų noru mokytis.  

   Šio renginio tradicinis akcentas yra „Pagarbos mokytojui pamoka“, kurią vedė Arnas Zmitra, jaunasis pedagogas, VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius. Jis dalijosi savo pedagoginio darbo patirtimi, su pagarba ir dėkingumu pristatė vieną iš savo autoritetų, paskatinusių jį pedagoginei veiklai, habilituotą mokslų daktarę, prof. Viliją Targamadzę. Profesorės manymu, mokytojo profesija visada buvo ir turi būti  prestižinė, nes ji susijusi su didžiule atsakomybe ugdant mokinių vertybines nuostatas.

   Ilgametis Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto dekanas Antanas Norkus ir prodekanė Sofija Šneiderienė linkėjo visiems sveikatos ir sėkmingų, įdomių studijų Raseinių TAU. Senjorai ir šventės svečiai turėjo galimybę pasikalbėti prie kavos puodelio, susipažinti, aptarti artėjančius, staigmenų kupinus mokslo metus.

Renginio  kulminacija tapo nuotaikingas solistės Dianos Tiškovaitės koncertas.

   Jau ketvirti metai, kai Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba, vykdė pilietinę iniciatyvą „Padovanok mokytojui senjorui knygą“. Joje aktyviai dalyvavo ir knygas dovanojo rajono įstaigos, pavieniai asmenys. Visiems, dovanojusiems ir taip sušildžiusiems mokytojams  senjorams sielas nauja knyga, mes nuoširdžiai dėkojame už jūsų gerumą ir pilietiškumą. Knygos ir margaspalviai kardeliai  papuošė mokytojų senjorų rankas, o akys sužybsėjo džiaugsmu ir dėkingumu. Raseinių TAU studentai buvo apdovanoti simboliniu įvadu į Sveikatos ir saviraiškos studijų programą – bukletu apie sveikatą.

   Kiekvienas renginio dalyvis jautėsi reikalingu, keliaudamas namo su šypsena, gerais įspūdžiais ir nusiteikimu naujiems mokslo metams.

Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje. 2018-09-04 Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje.

Mokymai, kuriuos veda gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė Justina Matviekaitė, sulaukė didžiulio specialistų susidomėjimo Kauno miesto, Raseinių savivaldybėse. Apie sudėtingus dalykus lektorė kalba labai paprastai ir aiškiai, pateikdama konkrečius atvejus, galimus sprendimus. Mokymų metu yra galimybė analizuoti ir dalyvių pristatytus atvejus.

Plačiau
Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams 2018-08-22 Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams

2018 m. rugpjūčio 22 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė skaitė paskaitą ir vedė praktinį užsiėmimą projekto „Europe goes local“ jaunųjų lyderių ugdymo stovykloje, vykusioje Palūkščio dvare, Milašaičių k., Raseinių r. sav. Jaunieji lyderiai mokėsi giliau pažinti save, kitus asmenis, tikslingai ir kryptingai kurti pozityviai brandžius santykius su aplinkiniais.

Plačiau
Tapkite Raseinių TAU studentais 2018-07-20 Tapkite Raseinių TAU studentais

   Įsibėgėjo pareiškimų teikimas stojimui į Raseinių TAU universiteto veiklas. Laukiame visų būsimų studentų studijuoti Raseinių TAU Sveikatos ir saviraišos universitete 2018 - 2020 mokslo metais.Pareiškimai priimami darbo dienomis, darbo metu.

Plačiau