„Epale“ naujienlaiškis

 

Meno ir kultūrinis švietimas

 
 

Tapkite „Epale“ bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 35 000 suaugusiųjų mokymo specialistų, nariu – vertinkite, pateikite pastabas ir dalyvaukite!

 

Brangūs „Epale“ kolegos,

Sausio mėnesio tema – meno ir kultūrinis švietimas. Per šį laikotarpį „Epale“ šalių komandos ir bendruomenė paskelbė daug įdomių analizių, straipsnių, ataskaitų ir kitų išteklių. Juos galite rasti mūsų puslapyje Kultūrinis švietimas (turinys gali skirtis priklausomai nuo kalbos versijos).

Skaityti „Epale“ sausio mėn. straipsnių apžvalgą, kurią parengė temos koordinatorius Markus Palmen. (EN)

 

Tinklaraščio straipsniai

EUROPEANA: kultūros pažinimo svarba mokymuisi visą gyvenimą (EN, FI, LV, RO)

„Epale“ paprašė EUROPEANA fondo verslo plėtros vadovės Milenos Popovos papasakoti daugiau apie Europos skaitmeninę kultūrinio pavaldo platformą EUROPEANA ir jos reikšmę mokymuisi visą gyvenimą.

Paveldas padeda ugdyti suaugusiųjų švietimą, o suaugusiųjų švietimas padeda puoselėti paveldą (EN, LT)

Dr. Henrik Zipsane papasakojo įdomią istoriją apie tai, kaip jo fondas Švedijoje nusprendė fondo valdomame muziejuje po atviru dangumi įkurti namus pabėgėliams ir žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Taip siekiama stiprinti socialinę sanglaudą.

Kultūrinio paveldo svarba mokymuisi visą gyvenimą (pokalbis su Friederike Fankhänel) (EN, FI)

Friederike Fankhänel dirba meno ir dizaino muziejaus švietėja Hamburgo menų ir amatų muziejuje (MKG). Friederike išsakė savo mintis apie kultūrinio paveldo svarbą mokymuisi visą gyvenimą ir papasakojo, kokios naudos iš MKG veiklos galėtų gauti įvairių amžiaus grupių žmonės.

Paveldas ir mokymasis (EN)

Suaugusiųjų švietimas apie paveldą tai ne tik mokymuisi skirta tema, bet ir aplinka, kurioje galima įgyti daug žinių. Paveldo švietimo ekspertas Jaap van Lakerveld išsakė savo mintis šia tema.

 

Naujienos iš visos Europos

Sausio mėnesis Europoje buvo gausus įvykių ir naujienų, susijusių su suaugusiųjų mokymusi:

 

Prisijunkite dabar! 

Nepamirškite registruotis platformoje „Epale“, kad galėtumėte pareikšti savo nuomonę apie šiuos straipsnius. Prisijunkite dabar ir tapkite bendruomenės, kurią sudaro daugiau nei 35 000 suaugusiųjų mokymo specialistų, nariu.

 
 

Best regards,
The Epale website team

ec.europa.eu/epale

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ 2017.11.06 / Skelbimai 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“

Ar žinote,...

...kur ir kada mes, suaugusieji mokomės?

...kokias galias mums mokymasis suteikia?

... kad be mokymosi būtų sunkiai įsivaizduojama mūsų profesinė veikla ir karjera, sveikas ir laimingas gyvenimas?

...kur slypi mokymosi žavesys?

Susiburkime į 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitę ir sužinokime! Praturtinkime vėlų rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu! 

Plačiau
Nuo 2017 m. lapkričio 23 d. startuoja tarptautinė tėvystės įgūdžių programa „Mokykla tėvams ir auklėtojams“ 2017.10.30 / Skelbimai Nuo 2017 m. lapkričio 23 d. startuoja tarptautinė tėvystės įgūdžių programa „Mokykla tėvams ir auklėtojams“

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyboje nuo 2017 m. lapkričio 23 d. startuoja tarptautinė tėvystės įgūdžių programa „Mokykla tėvams ir auklėtojams“ (programa įtraukta į LR ŠMM rekomenduojamų prevencinių programų sąrašą).

Užsiėmimus veda sertifikuota programos instruktorė, psichologė, psichoterapeutė Vaida Jakaitienė.

Plačiau
Praktiniai užsiėmimai 2 klasių mokiniams 2017.10.30 / Skelbimai Praktiniai užsiėmimai 2 klasių mokiniams

Nuo 2007 m. lapkričio 9 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyboje (V. Grybo g. 33, Raseiniai) organizuojami praktiniai užsiėmimai 2 klasių mokiniams, skirti mokinių pažintinių gebėjimų (atminties, dėmesio, mąstymo ir smulkiosios motorikos) lavinimui.

Plačiau
Spalio 18 d. 10 val. kviečiame į paskaitą 2017.10.06 / Skelbimai Spalio 18 d. 10 val. kviečiame į paskaitą

Spalio 18 d. 10 val. kviečiame rajono įstaigų ir įmonių vadovus, darbuotojų saugos ir sveikatos 
bei personalo valdymo specialistus į paskaitą „DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS REIKALAVIMŲ VYKDYMAS PASIKEITUS REGLAMENTAVIMUI“

Plačiau