Konferenciją organizuoja Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos nariai.

Konferencija vyks 2018 m. spalio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje (Ateities g. 23, Raseiniai).

Konferencijos metu bus sudaryta unikali galimybė pasirinktinai išbandyti 10 emocinio intelekto lavinimo metodų, t. y. pritaikyti 10 raktų gyvenimo ir mokymosi sėkmei!

Beje, dalyvių laukia emociškai intelektualios šeimininkų staigmenos J

Registracija į konferenciją interneto svetainėje www.rspt.lt  skyrelyje „Registracija“ arba interneto svetainėje https://www.semiplius.lt/

Kontaktinis asmuo dėl registracijos - Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė, mob. 8 601 74 142.

Dalyvio mokestis: 25,00 Eur (Lietuvos socialinio emocinio ugdymo asociacijos nariams – 20,00 Eur).

Respublikinės socialinio emocinio ugdymo konferencijos programa

Respublikinės socialinio emocinio ugdymo konferencijos detalus aprašas

Ačiū
1
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Apie smurtą artimoje aplinkoje 2015-12-14 / Renginiai Apie smurtą artimoje aplinkoje

Raseinių krizių centras nuo 2015 m. lapkričio 25 d. vykdė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Danijos soroptimisčių organizacijos finansuojamą projektą. Raseinių rajono visuomenei buvo skleidžiama informacija apie smurto artimoje aplinkoje priežastis, pasekmes, galimybes apsisaugoti ir gauti pagalbą.

Plačiau
Konkursas "Angelo žinia" 2015-12-01 / Renginiai Konkursas "Angelo žinia"

Lapkričio 27 dieną jau dvyliktą kartą Raseinių r. Šiluvos gimnazijoje susirinko  jaunieji menininkai iš Tauragės, Radviliškio, Kelmės, Mažeikių, Klaipėdos, Raseinių, Šakių, Joniškio rajonų į respublikinį vaikų kūrybinių darbų konkursą „Angelo žinia“.

Plačiau
Idėjų mugė 2015-11-30 / Renginiai Idėjų mugė

„Kalėdos yra būtinybė. Juk turi būti bent viena metuose diena, kuri mums primintų, kad esame ne vien dėl savęs, bet ir dėl kitų“ (E. Sevareid)

Plačiau
Dėmesys verslui: realybė ir šios dienos aktualijos 2015-11-10 / Renginiai Dėmesys verslui: realybė ir šios dienos aktualijos

Raseinių rajono švietimo centras lapkričio 5 d. organizavo konferenciją  „Idėjos verslo plėtrai“, skirtą Verslo dienai Raseinių rajone paminėti. Konferencijos tikslas – suburti savivaldos ir verslo atstovus, apjungti jų idėjas verslo plėtrai rajone. Jau įžanginiame pasisakyme Silva Morkevičienė, Švietimo centro direktorė, pasidžiaugė, kad prieš dvejus metus Raseinių rajono švietimo centrui delegavus naują funkciją – tenkinti Raseinių rajono verslo įmonių kvalifikacijos tobulinimo ir verslumo skatinimo poreikius – mūsų paslauga pasinaudoja kasmet vis daugiau rajono verslininkų. Jiems organizuojami įvairių formų  renginiai: seminarai, konsultacijos, konkursai, parodos, seminarai.

Plačiau