Baigiasi dar vieneri mokslo metai. Birželio 5 d. Raseinių TAU Ariogalos fakultatyvo studentai mokslo metus baigė ypač šventiška literatūrine popiete, kuri vyko Ariogalos bendruomenės namuose. Pasveikinę jubiliatą Antaną ir padėkoję mokytojams savanoriams bei visus telkiančiai grupės seniūnei Joanai, studentai atliko literatūrines ir galvosūkių užduotis. Savo kūrybos eiles skaitė Teresė Plisienė, Lietuvos nepriklausomųjų rašytojų sąjungos ir Lietuvos kūrybinės raiškos asociacijos „Menų sodas“ narė, Petrona Stankienė ir Rima Kliunkienė. Kiti skaitė savo mėgstamo poeto eiles, dainavo gražias lietuvių liaudies dainas.

   Raseinių TAU Ariogalos fakultatyve mokosi 50 studentų. Visi studentai turi galimybę dalyvauti įvairių pasirenkamųjų dalykų: anglų kalbos, kompiuterinio raštingumo, dailės, linijinių šokių, šiaurietiško vaikščiojimo ir literatūrinių popiečių mokymuose. Šiuos mokymus vedė ir patys TAU studentai, ir Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokiniai, ir Švietimo pagalbos tarnybos metodininkės. Dėkingi esame visiems mokytojams savanoriams už įdomius ir naudingus mokymus, o Raseinių r. Ariogalos gimnazijai, Raseinių r. Ariogalos kultūros centrui už patalpų suteikimą, o studentams už norą mokytis, išsaugoti aktyvų gyvenimo būdą ir visada malonų bendravimą.

   Dauguma bendrų užsiėmimų vyko Ariogalos kultūros centre, o į kitas paskaitas, protmūšius organizavome studentų parsivežimą į Raseinius. Studentai noriai vyko į pažintines-kultūrines išvykas, lankėsi spektaklyje, vyko į parodas, su rajono ugdymo įstaigų bibliotekininkais kartu vyko į knygų mugę.

   Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto veiklos suteikia galimybę atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau. Tai laikas pasijusti reikalingu, laimingu ir savo patirtimi pasidalinti su kitais.

Jurga Urbonavičienė ir Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo   pagalbos tarnybos metodininkės

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Su palaiminimu į vasarą 2024-05-29 / Apie TAU Su palaiminimu į vasarą

Baigiantis mokslo metams, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Raseinių TAU studentams tradiciškai organizuoja kultūrines-pažintines išvykas po Lietuvą. Šiemet pagal pačių studentų pageidavimą buvo pasirinkti Telšiai ir  Rundalė.

Plačiau
Menų degustacija 2024-05-23 / Apie TAU Menų degustacija

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos (T. Daugirdo 7-2, Raseiniai ) patalpose vyksta Raseinių TAU  2023-2024 m. m. baigiamųjų darbų  tapybos, vilnos vėlimo , keramikos ir lėlių parodos.

 

Plačiau
Taip nuostabu kai gyvenime yra pirmų kartų 2024-03-29 / Apie TAU Taip nuostabu kai gyvenime yra pirmų kartų

Raseinių TAU pradžiamokslio tapytojai džiaugiasi pavasariu ir savo darbuose mėgaujasi spalvų žaismu. Šiandien Didysis penktadienis, mūsų darbai bus nušviesti savotiškos šviesos ir polėkio. Sveikiname visus artėjančių Šv. Velykų proga.

Plačiau