Vasario 5 dieną VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė minėjo Duonos dieną – šv. Agotą. Mokiniai kartu su profesijos mokytoja Genute Lauryniene pagal senovinius ir šiuolaikiškus receptus iškepė įvairiausios duonos, kuri buvo pašventinta klebono Donato Grabažiaus. Klebonas priminė bendruomenei šv. Agotos istoriją, o pagyvenusių žmonių asociacijos vadovė Laimutė Kančauskienė pasidalijo prisiminimais iš savo vaikystės apie duonos svarbą kiekvienos šeimos gyvenime. Gydytojas Stanislovas Algimantas Baublys akcentavo duonos reikšmę žmogaus mitybai. Mokinės Orinta, Skaistė, Deimantė skaitė lietuvių autorių poeziją apie duoną. Susirinkusius linksmino Raseinių krašto kapelos „Dubysa“ armonikieriai. Pašventintos duonos gabalėlis – apsauga nuo gaisro, kitų nesėkmių. VšĮ Raseinių technologijos ir verslo mokyklos bendruomenė saugi, o jūs?

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Pilietiškumo pamoka 2024-02-15 / Apie TAU Pilietiškumo pamoka

2024 metais Lietuvos gyventojų laukia net treji rinkimai, todėl Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius sutiko ne tik papasakoti apie LR Seimo nario darbą, bet ir juo pabūti, pasimatuoti Seimo nario „batus“.

Plačiau
Švietimo centras - mūsų namai 2023-12-15 / Apie TAU Švietimo centras - mūsų namai

Raseinių TAU studentai, menų fakulteto "Kūryba mus jungia "studentai Švietimo centre jaučiamės kaip namuose. Šiandien gaminome Senius besmegenius, kuriuos padovanosime savo šeimų nariams. Visus Raseinių TAU studentus, Švietimo centro metodininkes, darbuotojus ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos administraciją norime pasveikinti ateinančių švenčių proga ir palinkėti viso ko gražiausio ir šviesiausio.

Plačiau
Dovana – paroda 2023-12-06 / Apie TAU Dovana – paroda

Raseinių TAU tapybos grupės "Kūryba mus jungia " nariai išsiruošė į Blinstrubiškių senelių globos namus aplankyti ten gyvenančių gyventojų. Išsiruošė ne tik aplankyti, bet ir atvežė savo tapybos darbų parodą. Paroda papuoš Blinstrubiškių senelių globos namus pasitinkant Kalėdas. Pasibaigus parodai visi darbai sukurti Raseinių TAU studentų bus padovanoti šių namų gyventojų aplinkų gražinimui. Kalėdos stebuklų metas. Paroda – dovana. Te pildosi visų svajonės. Tikimės ,kad menininkų sukurti paveikslai suteiks džiaugsmą tų namų gyventojams.

Plačiau
Grafikos diena muziejuje 2023-11-27 / Apie TAU Grafikos diena muziejuje

Lapkričio 24 d. Raseinių istorijos krašto muziejuje vyko Raseinių TAU studentams grafikos pamoka. Galima sakyti ne pamoka ,o visa grafikos diena. Pamoką vedė muziejaus edukatorė - Gintarė Norkienė. Išbandytas grafikos presas, atspausdintos miniatiūrų klišės, sausos adatos technika raižyti kalėdiniai motyvai, stiprios rankos bandė medžio raižinio techniką. Dėkojame Raseinių istorijos krašto muziejui už bendradarbiavimą.

Plačiau
Subalansuota jauniems, bet puikiai tinka ir vyresniems 2023-11-23 / Apie TAU Subalansuota jauniems, bet puikiai tinka ir vyresniems

     Ketvirtąją suaugusiųjų mokymosi svaitės „Mokymosi tinklai“ dieną Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba pakvietė vyresnio amžiaus žmones skirti sportui. Nors lapkričio 23-ioji pasitiko visus su sniegu ir vėju, net keturios šaunios senjorų komandos („Sidabrinė gija“, „Lūšiukai“, „Šaltinėlis“ ir „Kiškiai“) atvyko į Raseinių kūno kultūros ir sporto centro salę susirungti linksmose žaidynėse.

Plačiau