Rugsėjo 17 dieną Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (toliau Raseinių AJC) jaunimas kartu su darbuotojais aktyviai dalyvavo miesto šventėje „Rudens bendrystė sodas – 2022“, žygiavo eisenoje.

   Šventės svečius vaišino „Languotais“ blynais, suteikė galimybę bei pamokino žaisti  interaktyviu automobilio stimuliatoriumi, sukūrė viktoriną „Laimės šulinys“. Viktorinos metu buvo galima laimėti Raseinių AJC atributikos, klausimai buvo sunkūs, net jaunimui apie jų kalbamąjį žodyną.

   Šventės metu užsimezgė nauji ryšiai, pritraukta į centrą naujų lankytojų, puikiai praleistas laikas.

   Praeinantieji girdėjo palapinėje grojančią įvairią muziką ir matė kaip moka linksmintis jaunimas.

   Vakare dalyvavome jaunimo politikos stebėsenos tinklo „Žinau, ką renku“ inicijuotoje diskusijoje „Mero pažadai“. Buvo labai įdomu išgirsti ne tik mero įvertinimus, bet ir opozicijos pusę, susipažinti su tarybos nariais.

   Po diskusijos sekė „2kvėpavimo“ ir Sauliaus Prūsaičio koncertas.

   Nuotaikingai ir turiningai praleistas laikas miesto šventėje.

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro savanorė – Neda Baukytė.

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

„Išsitaškyk spalvom“ 2022 m. 2022-08-29 / AJC veiklos „Išsitaškyk spalvom“ 2022 m.

Jau šeštą kartą iš eilės Raseinių gatvės ir žmonių veidai nusidažo pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Rugpjūčio 27 d. į šį spalvočiausią bėgimą „Išsitaškyk spalvom“ susirinko net rekordinis kol kas turėtas dalyvių skaičius iš pačių įvairiausių Lietuvos vietovių – užsiregistravusiųjų buvo net 292! Nepriklausomai nuo amžiaus ir sportinio pasirengimo dalyvauti renginyje ir bėgti galėjo visi. Tam buvo paruoštos dvi žiedinės trasos: ilgoji – 3,3 km bei trumpoji – 800 m ilgio. Renginio dieną susirinkusiuosius pasitiko gausus būrys jaunųjų savanorių bei organizatorių, kurie su gera nuotaika užkrėtė kiekvieną bėgti pasiryžusį dalyvį. Kartu apšilę raumenis, po renginio vedėjų signalo bėgikai pasileido į Raseinių miesto gatves, kur buvo netikėtai užklumpami spalvotais milteliais, na o kiekvieno, trasą įveikusio, bėgiko laukė atminimo medalis.

Plačiau
Dviejų dienų stovykla 2022-07-29 / AJC veiklos Dviejų dienų stovykla

Liepos 28 – 29 d. Raseinių r. švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro jaunuoliai kartu su darbuotojais plaukė baidarėmis Dubysos upe ir stovyklavo „Dubysa Veža“ stovyklavietėje kuri finansuojama JRA prie SADM projekto „Mobiliojo darbo su jaunimu plėtra Raseinių rajone 2022 m.“.

Plačiau
Vairavimo įgūdžių lavinimas kartingų trasoje 2022-07-25 / AJC veiklos Vairavimo įgūdžių lavinimas kartingų trasoje

Liepos 21 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos atviro jaunimo centro 16 jaunuolių su 2 darbuotojais vyko į Smalininkų kartodromą, įgyvendinant veiklą – vairavimo įgūdžių lavinimas kartingų trasoje, finansuojamą Raseinių rajono mobilaus darbo su jaunimu „Be atstumo“ projekto lėšomis.

Plačiau