Respublikos bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“ yra puiki iniciatyva ugdyti vaikų kūrybiškumą, saviraiškos įgūdžius ir kultūrinį sąmoningumą. Mokiniai skatinami kurti, išreikšti save bei ugdyti kitas svarbias kompetencijas. Jie turi galimybę parodyti savo kūrybiškumą, kuriant pasakų veikėjus, istorijas ar net unikalias pasakų pasaulio detalės, gali geriau suprasti literatūrinio kūrinio kūrimo procesą ir pasinerti į pasakų pasaulį. Temos, susijusios su pasakomis, skatina mokinius domėtis kultūriniu paveldu, liaudies pasakomis ir kitais kultūros aspektais, o pasakų ir mitų tyrinėjimas leidžia vaikams pažinti įvairias istorines ir socialines temas.

   Šiais metais konkursui buvo pateiktos 27 pasakos ir joms sukurtos iliustracijos. Konkurso dalyvių darbus vertino Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus įsakymu sudaryta vertinimo komisija. Pasakos buvo vertinamos atsižvelgiant į turinio dėstymą, kūrybiškumą, meniškumą, originalumą, savarankiškumą.

   Raseinių Šaltinio progimnazijos pradinių klasių mokytojų metodininkių Ritos Diržienės, Reginos Kalpokienės, Aušros Čepauskienės, Giedrės Matusevičienės iniciatyva prisideda prie mokinių asmeninio tobulėjimo, bendradarbiavimo tarp mokinių, tėvų ir mokytojų bei palankios mokymosi aplinkos kūrimo.

   Malonaus pasakų skaitymo!

Saulė Sitavičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Augu su pasaka 2023-2024 m.m.

Ačiū
3
Nesudomino
1

Ankstesnės naujienos

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai suteikta „Erasmus+“ akreditacija 2024-02-01 Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai suteikta „Erasmus+“ akreditacija

Švietimo mainų paramos fondo direktoriaus pavaduotoja, pavaduojanti direktorių, Žana Orlova, vadovaudamasi Europos Komisijos 2023 m. kvietimo teikti paraiškas programos „Erasmus+“ vadove nurodytomis „Erasmus“ akreditacijos profesinio mokymo, bendrojo ugdymo ir suaugusiųjų švietimo srityse taisyklėmis bei išorinių ekspertų paraiškų vertinimais ir programos „Erasmus+“ mobilumo projektų atrankos komisijų siūlymais, 2024 m. sausio 25 d. įsakymu Nr. VE-21 patvirtino organizacijų, kurioms suteikiama 2023 m. „Erasmus“ akreditacija, sąrašus. Akreditacija suteikta ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai.

Plačiau
Pirmoji ponia susitiko su Raseinių TAU 2024-01-26 Pirmoji ponia susitiko su Raseinių TAU

Sausio 26 d. Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos žmona Diana Nausėdienė atvyko į susitikimą su Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto studentais. Šiltas ir nuoširdus susitikimas vyko Raseinių Šaltinio progimnazijoje. 

Plačiau
Raseinių tau studentų galimybės mokytis 2024-01-19 Raseinių tau studentų galimybės mokytis

Raseinių TAU studentai sugrįžo po žiemos atostogų į mokymosi klases. Šiandien Raseinių TAU lanko 200 unikalių klausytojų. Raseinių TAU siūlo studentams ne tik bendrus užsiėmimus, bet yra pasiūlomi užsiėmimai. 2023-2025 m. m. įgyvendinama programa “Sveikatos, saviraiškos ir savanorystės”. 

Plačiau