Rugsėjo pirmoji – Mokslo ir žinių diena! Šioje dienoje telpa visa, kam nesvetimas noras tobulėti,  asmeninis augimas, būdingos tobulumo paieškos, žingeidumas ir suvokimas, kad norint neatsilikti nuo pasaulio, turi nuolat žengti žingsnelį pirmyn. Džiaugiamės, kad tai supranta vyresnio amžiaus žmonės ir aktyviai dalyvauja visoje Lietuvoje įkurtuose Trečiojo amžiaus universitetų veiklose.

   Jau tryliktąjį kartą Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicinį renginį „Rugsėjo aidas“. Rugsėjo 1-ąją dieną į Raseinių  Viktoro Petkaus progimnaziją susirinko apie 200 Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentų ir mokytojų senjorų. Šventinis renginys prasidėjo Raseinių TAU  himnu, kuriam žodžius parašė rajono mokytoja senjora Teresa Grinevičienė,  muziką – kompozitorius Vladimiras Konstantinovas. Himną įdainavo Raseinių rajono kultūros centro mišrus choras „Šatrija“, vadovaujamas Gražvydo Jegnoro.

   Renginio dalyvius sveikino Kęstutis Užemeckas, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius, Tarybos nariai: Ona Babonienė, Odeta Borkertienė, Andrius Bautronis. Sveikatos, noro mokytis linkėjo Reda Kunickienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė, Danutė Vizbarienė, Raseinių rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, prof. Antanas Norkus, Raseinių TAU dekanas, prodekanė Onutė Kazbarienė, mokytojai senjorai Vidutė ir Jonas Vaičaičiai. Silva Morkevičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja, pakvietė į Raseinių TAU veiklas aktyviau įsijungti mokytojus senjorus, ne tik tapti universiteto dalyviais, bet ir lektoriais/mokytojais. Visi džiaugėsi tokiu gausiu renginio dalyvių skaičiumi, jų noru mokytis, dalyvauti įvairiose veiklose, realizuoti savo gebėjimus. Jiems linkėjo sutikti bendraminčių, rasti savo mėgstamos veiklos sritį ir sėkmingų, įdomių studijų Raseinių TAU. Visus džiugino ir šildė renginio vedančiosios Sandros Maslauskienės prasmingi ir nuoširdūs žodžiai, Raseinių rajono savivaldybės dovanotos gėlės ir pilietinės iniciatyvos „Padovanok senjorui knygą“  dalyvių dovanotos knygos. Visiems, dovanojusiems ir taip sušildžiusiems  šventės dalyviams sielas nauja knyga, mes nuoširdžiai dėkojame už jūsų gerumą ir pilietiškumą. Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijai ir  Raseinių rajono kultūros centro kolektyvui.

   Šventinį renginį vainikavo grupės „Žemaitukai“ koncertas. Kiekvienas šventės dalyvis jautėsi reikalingu, keliaudamas namo su šypsena, gerais įspūdžiais ir viltingu nusiteikimu naujiems mokslo metams.

Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Nuotraukos – Jurgos Urbonavičienės  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkės

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Vasaros stovykla „Judinam vasarą 5“ 2023-09-04 Vasaros stovykla „Judinam vasarą 5“

Lietingą rugpjūčio 7-ąją būrys jaunuolių iš trijų rajonų – Raseinių, Radviliškio ir Pakruojo jaunimo centrų/erdvių –  susirinko į jungtinę stovyklą „Judinam vasarą 5“. Šiais metais  stovykla organizuota Napoleono sporto ir laisvalaikio bazėje, Pasvalio rajone. Stovyklos atidaryme dalyvavo atstovai iš Jaunimo reikalų agentūros.

Plačiau
Į naujus mokslo metus – valso žingsniu 2023-08-31 Į naujus mokslo metus – valso žingsniu

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius kartu su Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba rugpjūčio 29 dieną organizavo konferenciją „Ugdymo proceso kaita – mokinių ūgčiai“, skirtą Raseinių rajono pedagoginei bendruomenei.

Plačiau
Ukrainiečių vaikų vasaros stovykla Raseiniuose 2023-08-25 Ukrainiečių vaikų vasaros stovykla Raseiniuose

Rugpjūčio 14-27 dienomis Raseiniuose vieši Volodymyro miesto (Ukraina) vaikai, kurių tėvai arba vienas iš tėvų šiuo metu tarnauja, buvo sužeisti arba žuvo tarnaudami Ukrainos ginkluotosiose pajėgose. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba (toliau – Tarnyba) kartu su kitomis rajono įstaigomis šiems vaikams suorganizavo vasaros stovyklą. Rugpjūčio 17 ir 23 dienomis Tarnybos darbuotojai Reda, Valdonė, Jurga, Milda, Gintarė, Renatas, Rolandas ir savanoriai Ingrida, Agnė ir Domantas prisidėjo prie šios socialinės iniciatyvos suorganizavę veiklas, kurių metu vaikai galėjo atsipalaiduoti ir nors trumpam atsiriboti nuo užgriuvusių negandų, o svarbiausia – jaustis saugiai.

 

Plačiau
Ugdymo turinio atnaujinimo patirtis įtraukios mokyklos kontekste 2023-06-28 Ugdymo turinio atnaujinimo patirtis įtraukios mokyklos kontekste

Birželio 14 d. Raseinių pradinių klasių mokytojai lankėsi Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje, kurioje vyko vienos dienos stažuotė „Ugdymo turinio atnaujinimo patirtis įtraukios mokyklos kontekste“. Mokyklos direktorius pasidalino patirtimi apie atnaujintą ugdymo turinį įtraukios mokyklos kontekste, mokinių ugdymą daugiakultūrėje ir daugiakalbėje aplinkoje, apie įvairių ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymą/si, bendruomenės susitarimus įgyvendinant atnaujintą ugdymo turinį.

Plačiau
Pirmas, bet ne paskutinis 2023-06-14 Pirmas, bet ne paskutinis

Birželio 13 d. Raseinių TAU Tapybos fakulteto studentai  susirinko baigiamąjam mokslų akordui į tapybos plenerui. Į tapybos plenerą vykome į Pramedžiavą. Į Pramedžiavą mus pakvietė Mūsų grupės studentai Vidutė ir Jonas Vaičaičiai ir Antanas Šulskis. Svetingai priėmė mus Pramėdžiavos bendruomenės namuose, kuriuose ir įsikūrėme.

 

Plačiau