Rugpjūčio 14-27 dienomis Raseiniuose vieši Volodymyro miesto (Ukraina) vaikai, kurių tėvai arba vienas iš tėvų šiuo metu tarnauja, buvo sužeisti arba žuvo tarnaudami Ukrainos ginkluotosiose pajėgose. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba (toliau – Tarnyba) kartu su kitomis rajono įstaigomis šiems vaikams suorganizavo vasaros stovyklą. Rugpjūčio 17 ir 23 dienomis Tarnybos darbuotojai Reda, Valdonė, Jurga, Milda, Gintarė, Renatas, Rolandas ir savanoriai Ingrida, Agnė ir Domantas prisidėjo prie šios socialinės iniciatyvos suorganizavę veiklas, kurių metu vaikai galėjo atsipalaiduoti ir nors trumpam atsiriboti nuo užgriuvusių negandų, o svarbiausia – jaustis saugiai.
 
   17 dieną vaikai lankėsi Atvirame jaunimo centre, kuriame gamino dekoratyvius muiliukus, tapė ant marškinėlių ir taip susikūrė originalią aprangą bei prisiminimą iš Lietuvos. Taip pat vaikai eksperimentavo, lipdė sniego besmegenius, treniravosi žaisti stalo tenisą, biliardą, išbandė kompiuterinius žaidimus. Rugpjūčio 23 dieną veiklos buvo suorganizuotos Daugodų kaime, erdvioje sodyboje. Čia vaikai žaidė komandinius žaidimus, mėgavosi saunos ir vandens malonumais, ant laužo kepė zefyrus. Abi dienas lydėjo vaikų šypsenos ir dėkingumas. Džiaugiamės, kad susivieniję galėjome dovanoti geras emocijas ir džiugias akimirkas Ukrainos vaikams.
 
Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Ugdymo turinio atnaujinimo patirtis įtraukios mokyklos kontekste 2023-06-28 Ugdymo turinio atnaujinimo patirtis įtraukios mokyklos kontekste

Birželio 14 d. Raseinių pradinių klasių mokytojai lankėsi Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykloje, kurioje vyko vienos dienos stažuotė „Ugdymo turinio atnaujinimo patirtis įtraukios mokyklos kontekste“. Mokyklos direktorius pasidalino patirtimi apie atnaujintą ugdymo turinį įtraukios mokyklos kontekste, mokinių ugdymą daugiakultūrėje ir daugiakalbėje aplinkoje, apie įvairių ugdymosi poreikių turinčių mokinių ugdymą/si, bendruomenės susitarimus įgyvendinant atnaujintą ugdymo turinį.

Plačiau
Pirmas, bet ne paskutinis 2023-06-14 Pirmas, bet ne paskutinis

Birželio 13 d. Raseinių TAU Tapybos fakulteto studentai  susirinko baigiamąjam mokslų akordui į tapybos plenerui. Į tapybos plenerą vykome į Pramedžiavą. Į Pramedžiavą mus pakvietė Mūsų grupės studentai Vidutė ir Jonas Vaičaičiai ir Antanas Šulskis. Svetingai priėmė mus Pramėdžiavos bendruomenės namuose, kuriuose ir įsikūrėme.

 

Plačiau
Edukacinė išvyka olimpiadų ir konkursų laimėtojams 2023-06-09 Edukacinė išvyka olimpiadų ir konkursų laimėtojams

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba birželio 7 d. organizavo rajono bendrojo ugdymo įstaigų 3-8 klasių mokinių olimpiadų-konkursų rajono etapų laimėtojams edukacinę išvyką į Pasvalio rajono Raubonių parką. 70 mokinių iš visų rajono bendrojo ugdymo įstaigų kartu su lydinčiais mokytojais ir Švietimo pagalbos tarnybos metodininkėmis vyko į Raubonių parką. Šis parkas – vienas didžiausių Baltijos šalyse, jo plotas 16 ha.

Plačiau
Įtraukties įgyvendinimas: nuo teorijos iki praktikos 2023-06-06 Įtraukties įgyvendinimas: nuo teorijos iki praktikos

Š. m. gegužės 31 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos ir Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ darbuotojai suorganizavo tarptautinę teorinę-praktinę švietimo pagalbos specialistų ir mokytojų konferenciją  „Švietimo pagalbos specialistų mokslo metų dienoraštis – nuo teorijos iki praktikos“.

Plačiau
Padovanok senjorui knygą 2023 2023-06-05 Padovanok senjorui knygą 2023

Jūsų dovanotis naujos knygos nudžiugins mokytojus senjorus ir Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentus renginyje „Rugsėjo aidas“.

Plačiau