Raseinių TAU menų fakultatyvas palydi žiemą tapydami žiemos peizažą. Už lango dar žiema - mūsų darbuose taip pat... Piešiniai, vaizduojantys žiemos peizažus, turi ypatingą patrauklią magiją: jie nori būti apžiūrėti ir pakabinti ant sienos poilsio zonoje (salėje, miegamajame, darbo kambaryje). Apsnigtų medžių ir namų stogų vaizdai žmogaus sielai įskiepija jaukumo ir švelnumo, pasakos ir magijos jausmą, kuris būdingas Naujųjų metų laikais. Tapyti žiemos peizažus nėra sunku. Pagrindinis dalykas - susirasti tinkamą popierių ir dažus. TAU studentai naudoja aptrauktą drobę ir akrilinius dažus. Maždaug 50% viso darbo sėkmės priklauso nuo pasirinkto formato, nuotaikos ir įkvėpimo. Mes šį žiemos peizažą tapėme  4 užsiėmimus. Mums pasirodė, kad nupiešti žiemą - nėra taip lengva, turbūt todėl ir baigėme kovo mėn. Džiaugiamės mūsų susibūrusia 12 bendraminčių Raseinių TAU studentų studija į kurią skubame kiekvieną penktadienį. Kitaip jau savo penktadienių ,kaip su teptuku rankoje, neįsivaizduojame. Dėkojame  mūsų vadovei Silvai Morkevičienė, kuri mus veda po menų pasaulio menes.
 
Menų fakultatyvo dalyvė, Raseinių TAU prodekanė Onutė Kazbarienė
 
Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Kviečiame registruotis į dailės terapiją „Kas aš esu?“ 2023-03-06 Kviečiame registruotis į dailės terapiją „Kas aš esu?“

Kviečiame registruotis į dailės terapiją „Kas aš esu?“ , kuri vyks 2023 m. kovo 20-21 dienomis Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyboje (T. Daugirdo g. 7-2, Raseiniai, II aukštas, 201 mokymų klasė).

Susitikimo procese gilėja savęs pažinimas, savęs priėmimas, harmonizuojamas tobulėjimas, asmeninis augimas. Dailės terapijos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai – spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.

Plačiau