Lapkričio 3 d. 15.00 val. Lietuvos nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje (Gedimino prospektas 51, Vilnius) vyks viešoji konsultacija „Atnaujintas programos turinys kaip geresnio matematikos mokymo ir mokymosi prielaida“.

   Viešosios konsultacijos tikslas – aptarti, kaip nauja matematikos bendroji programa prisideda prie geresnio mokymo ir mokymosi. Programos sudarytojai siekia kiekvienam mokiniui suteikti galimybę ugdytis matematinį ir statistinį raštingumą, kuris programoje suprantamas kaip įgytas gebėjimas matematiškai samprotauti, mąstyti ir taikyti įgytas kompetencijas sprendžiant įvairias realias, aktualias ir mokiniams suprantamas problemas.

   Dalyviai: mokslininkai, matematikos mokytojai, Lietuvos moksleivių sąjungos atstovai, tėvai, aktyvūs piliečiai.

   Renginys bus transliuojamas Lietuvos nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos „YouTube“ kanalu. Prisijungimo nuoroda paskelbsime netrukus.

   Konferenciją-diskusiją moderuos Justas Paulikas.

   Plačiau: https://www.nsa.smm.lt/2022/10/25/viesoji-konsultacija-atnaujintas-programos-turinys-kaip-geresnio-matematikos-mokymo-ir-mokymosi-prielaida/

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Mediacijos teoriniai pagrindai ir taikymo galimybės 2022-10-24 Mediacijos teoriniai pagrindai ir taikymo galimybės

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizuoja ilgalaikės programos „Mediacijos teoriniai pagrindai ir taikymo galimybės“ mokymus, kuriuos ves doc. dr. Rita Ilgūnė Martinėlienė – Vilniaus kolegijos ir Nacionalinės švietimo agentūros lektorė, mediacijos praktikė. Lektorė yra įgijusi socialinių mokslų daktaro, socialinio darbo bakalauro laipsnį ir socialinio pedagogo kvalifikaciją, edukologijos ir teisės magistro laipsnį. Kviečiame registruotis į pirmąjį modulį, kuris įvyks lapkričio 10 dieną. Registracija vyksta per Semi+ sistemą.

Plačiau
Kaip toliau ruoštis savivaldybėms UT atnaujinimui 2022-10-24 Kaip toliau ruoštis savivaldybėms UT atnaujinimui

Kaip toliau ruoštis savivaldybėms. Rekomenduoju naudotis šiose nuolat atnaujinamose skaidrėse pateiktomis rekomendacijomis, kuriose rasite naudingų nuorodų bei kt. svarbią informaciją.  Atkreipkite dėmesį į šiuo metu vykstančius užsienio konsultantų mokymus bei NŠA renginių įrašus, kurių nuorodas sukėliau į skaidres: https://docs.google.com/presentation/d/11WnZ7wnnnUTzd_6X04z5thMqGTQUn-Rz/edit?usp=sharing&ouid=101040787861246623766&rtpof=true&sd=true

Plačiau