2022 m. lapkričio 21 – 25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-ąjį kartą kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

   Šių metų Mokymosi savaitės idėją įkvėpė avangardinio kino kūrėjo Jono Meko mintys apie prasmės ieškojimą kasdieniuose, paprastuose dalykuose, apie mokymąsi – kasdienybės prasmę.

   Iš Meko mąstymų gelmės gimė vaizdinys: mokymosi siluetai. Jokia paslaptis, kad mokymosi, savęs pažinimo, būties prasmės ieškojimo kelias ne visada būna aiškus, primena tamsoje ar migloje dunksančio daikto kontūrus… Kad mintys ir patirtys, ne visuomet iš karto apčiuopiamos, vėliau atsispindi tolimesniuose žmogaus gyvenimo įvykiuose…Taip kilo mintis pakviesti Lietuvos suaugusiuosius ir jų mokytojus į susitikimą – gyvenimo ir mokymosi siluetų paiešką.

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena 2022-10-03 Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Metai suteikia žmogaus gyvenimui prasmės ir gylio, todėl džiaugiamės Raseinių rajono žmonėmis, kurie tai suvokia ir aktyviai įsitraukia į prieš dešimtį metų prie Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos įsteigto Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto veiklas. Senatvė yra dar viena galimybė atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau. Tai laikas pasijusti reikalingu, laimingu ir savo patirtimi pasidalinti su kitais. Raseinių TAU kasmet vis plečia ir įvairina savo veiklas, kasmet daugėja ir studentų.

Plačiau
Ugdymo turinio įgyvendinimo koordinavimo komanda vykdo mokytojų atranką dalyvauti projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ mokymuose 2022-09-22 Ugdymo turinio įgyvendinimo koordinavimo komanda vykdo mokytojų atranką dalyvauti projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ mokymuose

Nacionalinė švietimo agentūra, įgyvendindama projektą „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“, planuoja pradinių klasių mokytojams ir mokytojams dalykininkams skirtus mokymus, susijusius su ugdymo turinio atnaujinimu (toliau – UTA). Numatoma, kad projekto metu sukurtos 48 akademinių valandų mokymų programos bus dėstomos pradinių klasių mokytojų ir mokytojų dalykininkų grupėms nuo 2022 m. lapkričio mėn. iki 2023 m. gegužės mėn. Ugdymo turinio įgyvendinimo koordinavimo komanda mokytojų atranką dalyvauti projekto „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ mokymuose Visų Raseinių rajono ugdymo įstaigų pedagogai turėjo galimybę pateikti kandidatūras ,atitinkančias atrankos kriterijus.

Plačiau