Visi mes gimstame kūrėjais. Vieni mėgsta kurti muziką, kiti kuria šokį ar meną, kiti tiesiog, kuria savo gyvenimą. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba sudaro puikias sąlygas tobulėti vyresnio amžiaus žmonėms – Trečio amžiaus universitetas- raktas į tobulėjimą. Prie Raseinių TAU vyksta ir meninės raiškos užsiėmimai- tai mūsų vyresnio amžiaus  žmonių , kuriuos jungia kūryba, susitikimai  kiekvieną penktadienį. Čia mes tapome, piešiame, kuriame, susitinkame su bendraminčiais dalinamės savo patirtimi. Mus moko mokytojai savanoriai: Silva Morkevičienė , Raseinių rajono švietimo pagalbos direktoriaus pavaduotoja, Vilniaus dailės akademijos absolventė  ir Rolandas Lazdauskas, dailės ir technologijų  mokytojas metodininkas. Visus metus bandėme įvaldyti įvairiausias technikas. Mokslo metų užbaigimui mūsų mokytoja Silva Morkevičienė pasiūlė pasinerti į menų terapiją ir sukurti vieną bendrą darbą visai grupei. Užduotis nebuvo lengva: teko apsijungti visai komandai, bet tikrai buvo verta - rezultatas pranoko lūkesčius. Sukurtą bendrą paveikslą pavadinome „Spalvų džiaugsmas“. Visas kūrybinis procesas mums suteikė kūrybinį polėkį, mes užmiršome visas bėdas ir ligas.  Dėkojame savo mokytojams už kūrybos pažinimo  džiaugsmą. Šie mokslo metai jau baigėsi, bet mes su nekantrumu laukiame kitų mokslo metų. Norime toliau pratęsti šį kūrybinį procesą. Mes ir toliau norime būti kūrėjais. Tai taip nuostabu.

Straipsnelio autorė : Raseinių TAU prodekanė, menų lankytoja Onutė Kazbarienė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Nubrėžkime "Sėkmės trajektoriją 2022" 2022-05-18 Nubrėžkime "Sėkmės trajektoriją 2022"

   2022 m. gegužės 30 d. Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių meno mokyklos 3-8 klasių mokinių rajoninių olimpiadų ir (ar) konkursų laimėtojai Tauragės regiono STEAM atviros prieigos centre ir Taurų nuotykių parke kviečiami nubrėžti „Sėkmės trajektoriją 2022“.

Plačiau
Sėkmės trajektorija 2022 2022-05-12 Sėkmės trajektorija 2022

2022 m. gegužės 11 d. Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijoje įvyko mokomųjų dalykų olimpiadų ir/ar konkursų rajono etapo nugalėtojų ir juos mokiusių mokytojų pagerbimo šventė „Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“. Šventės organizatorius – Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Plačiau