Esame pradėję konsultacijas dėl Pedagogų karjeros modelio. Pirminis karjeros modelio projektas buvo pristatytas viešojoje konsultacijoje gegužės mėnesį, jis pateiktas komentarams ir šiuo metu peržiūrimas pagal gautus siūlymus. Netrukus vėl bus rengiamos viešos diskusijos ir tariamasi toliau. Liepos pradžioje vyks konsultacijos su kaimyninių šalių ekspertais, aptariami jų šalyse taikomi pedagogų karjeros modeliai.

   Sprendimą dėl modelio, po konsultacijų, tikimasi priimti iki 2023 m. sausio. Įgyvendinimo pradžia planuojama ne anksčiau kaip 2024 m., numatant ne trumpesnį kaip 5-erių metų pereinamąjį laikotarpį. Be to, laikomasi principo, kad dabar dirbančių pedagogų pareiginės algos koeficientai negali mažėti.

   „Pedagogų karjeros modelio projektas – tai atspirties taškas, dėl kurio mes – švietimo bendruomenė – turime susitarti. Diskusijoms dėl projekto skirtas dar visas pusmetis – iki 2023 m. Tad kviečiu kalbėtis, teikti savo siūlymus. Nuoširdžiai dėkoju už juos – tik taip galime judėti pirmyn ir priimti išties pačius geriausius sprendimu“, – sako viceministras Ramūnas Skaudžius, šiandien projektą pristatęs Seimo švietimo ir mokslo komitete.

Plačiau: https://bit.ly/3QDx3sh

Šaltinis: Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Vyresnio amžiaus žmonių mokymosi galimybės 2022-06-17 Vyresnio amžiaus žmonių mokymosi galimybės

2022 m. birželio 10 d. Raseinių trečiojo amžiaus universiteto 8 studentai grupė lankėsi Jonavos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) iniciatyva organizuotoje konferencijoje „Vyresnio amžiaus žmonių mokymosi galimybės“. Tai vienas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projekto „Senjore, būk pilietiškas! Nustok dejuoti, pradėk veikti!“ renginių. Konferencijoje dalyvavo virš 70 TAU klausytojų iš 25 Lietuvos universitetų ir bene 10 itin garbingų svečių iš Lietuvos Respublikos Seimo, ministerijų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos. 

Plačiau
Dvi dienos bendradarbystės 2022-06-15 Dvi dienos bendradarbystės

Dvi aktualios temos - mokytojų profesinio tobulėjimo aspektai ir kvalifikacijos tobulinimo reglamentavimo pokyčiai- aptariamos Lietuvos švietimo centrų darbuotojų asociacijos organizuojamoje konferencijoje „Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo institucijų kaitos veiksniai ir kryptys“. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybą atstovavo direktoriaus pavaduotoja Silva Morkevičienė.

Plačiau
UTA: KAS VYKSTA? 2022-06-09 UTA: KAS VYKSTA?

Kviečiame visą švietimo bendruomenę, socialinius partnerius ir visus norinčius dalyvauti nuo šių metų pradžios kiekvieną mėnesio paskutinį penktadienį organizuojamoje vaizdo konferencijoje UGDYMO TURINIO ATNAUJINIMAS: KAS VYKSTA?

Vaizdo konferencija vyksta „Teams Live“ platformoje bei transliuojama NŠA „Facebook“ paskyroje.

Plačiau
Meno dermės paieškos 2022-06-07 Meno dermės paieškos

Birželio  3 d., penktadienį, Raseinių TAU menų  fakulteto studentai lankėsi Raseinių krašto istorijos muziejuje veikiančioje humanitarinių mokslų daktaro, dizainerio, Vilniaus dailės akademijos dizaino katedros profesoriaus Vytauto Kibildžio kūrybos darbų  parodoje „Atsklandos”. 

Plačiau
Visi mes gimstame kūrėjais 2022-06-06 Visi mes gimstame kūrėjais

Visi mes gimstame kūrėjais. Vieni mėgsta kurti muziką, kiti kuria šokį ar meną, kiti tiesiog, kuria savo gyvenimą. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba sudaro puikias sąlygas tobulėti vyresnio amžiaus žmonėms – Trečio amžiaus universitetas- raktas į tobulėjimą. 

Plačiau