Pasigrožėkite respublikos bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių virtualaus fotografijų  konkurso „Gamta bunda“ užfiksuotais po žiemos miego bundančios gamtos vaizdais. Fotografijose puikuojasi saulės budinamos snieguolės, žibuoklės, plukės, krokai, sprogstantys medžių pumpurai, ryškėjanti žaluma. Pro mažųjų fotografų akis nepraslydo drugeliai, vabaliukai, boružės, sraigės ir net varliukas, į kuriuos žiūrint taip ir norisi šypsotis ir džiaugtis.

Regina Kaminskienė, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“ 2022-04-28 Meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“

Eilėraštis yra puikiausias instrumentas, galintis padėti ugdytojams atrakinti duris į vaikų kalbinės raiškos pasaulį. Poezija verčia suklusti ir įsiklausyti ir pačius mažuosius, ir suaugusiuosius. Tai patvirtino balandžio 26 d. įvykęs rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“, kurį nuotoliniu būdu organizavo Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Vida Lazdauskaitė, Vaida Naujokaitienė, Daiva Danusienė ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė.

Plačiau
Kūrybiško suaugusiųjų švietimo pamokos Rijekoje 2022-04-21 Kūrybiško suaugusiųjų švietimo pamokos Rijekoje

2022 m. balandžio 11-14 dienomis Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė ir direktoriaus pavaduotoja Silva Morkevičienė dalyvavo Rijekoje (Kroatijos Respublika) vykusiuose mokymuose pagal Erasmus+ KA1 mobilumo projektą „Andragogo misija: suteikti besimokančiajam sparnus“, kurį įgyvendina Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija.

Plačiau