Spalį minint Senjorų mėnesį, veiklūs ir inovatyvūs senjorai pirmąjį kartą Lietuvoje kviečiami dalyvauti rinkimuose Metų senjoras 2020“!

   Mus supa daugybė veiklių, kūrybiškų, nuostabių senjorų, tačiau jiems ne visuomet skiriama pakankamai dėmesio, o jų veikla lieka nepastebėta. Metų senjoro rinkimai gali ne tik padėti apie gerus senjorų darbus, gyvenimo nuopelnus bei talentus pranešti garsiai, tačiau kartu priminti visuomenei, kad mus supantys senjorai nėra „nurašyti“ – jie aktyviai prisideda prie visuomenės gėrio kūrimo, o gyvenimas brandžiame amžiuje neabejotinai gali būti įdomus.

   Neabejojame, kad senjorų veikla ir patirtis yra verti būti išgirsti ir įvertinti, o žurnalo „60+“ komanda, kartu su partneriais, pasirūpins, kad įvertinimas būtų tinkamas.

   Rinksime net keturis nugalėtojus – Metų veikliausią, Metų inovatyviausią, Metų sveikuolį ir Metų senjorą. Visų jų lauks puikios rėmėjų dovanos.

   Daugiau informacijos apie rinkimus:  https://www.60plius.lt/metu-senjoro-rinkimai-2020/  bei socialiniame tinkle Facebook: https://www.facebook.com/events/429062348074310 

   Kviečiame Jus dalintis šia puikia žinia ir kviesti savo organizacijos narius dalyvauti rinkimuose.

Ačiū
3
Nesudomino
1

Ankstesnės naujienos

Mokymosi žavesys ir džiaugsmas 2020-09-15 Mokymosi žavesys ir džiaugsmas

Medardo Čoboto TAU, įgyvendindama Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Vyresnio amžiaus žmonėms atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų veiklos rėmimo projektą „Turiningas senjorų gyvenimas 2020 metais“, pakvietė Raseinių TAU bendradarbiauti. Šio projekto tikslas – skatinti vyresnio amžiaus žmonių saviraišką, sveiką gyvenseną, turiningą ir aktyvų gyvenimą. Pagal bendradarbiavimo susitarimą Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizavo Saviraiškos dieną „Mokymosi žavesys ir džiaugsmas“.

Plačiau