Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas atšaukti karantiną nuo 2020 m. birželio 16 d. 24.00 val., tačiau palikta paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Vyriausybė paliko (neatšaukė) ir paskelbtą trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį. 

Skaitykite daugiau: http://raseiniaitv.lt/vyriausybes-sprendimu-atsaukiamas-lietuvoje-paskelbtas-karantinas/

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

10 savybių, kuriomis turi pasižymėti geras mokytojas 2020-06-02 10 savybių, kuriomis turi pasižymėti geras mokytojas

Efektyvus mokymasis – gerų rezultatų garantas. Tačiau mokymosi efektyvumas priklauso ne tik nuo paties mokinio. Čia gali prisidėti ir mokytojas. Štai užsienio spaudoje pateikiamas sąrašas, ką turi mokėti geras mokytojas: pirmiausia, geras mokytojas žino, kaip kontroliuoti savo emocijas visą laiką.

 

Plačiau
Karantino metu įgyti skaitmeniniai įgūdžiai tapo įpročiu 2020-06-02 Karantino metu įgyti skaitmeniniai įgūdžiai tapo įpročiu

Suaugusiųjų skaitmeninių technologijų mokymai Lietuvoje kaip ir visoje Europoje nėra naujiena. Tačiau nepaisant greičiausio pasaulyje internetinio tinklo ir dešimtmetį formuojamų įgūdžių, suaugusiųjų gebėjimas spręsti problemas pasitelkiant technologijas atsilieka ne tik nuo pasaulio, bet ir nuo kaimyninių šalių vidurkio. Apie suaugusiųjų skaitmeninių technologijų mokymus pasakoja VDU Edukologijos instituto docentė, tarptautinė suaugusiųjų švietimo ir projekto „Epale“ ekspertė dr. Elena Trepulė.

Plačiau