Nuo 2020-06-01 Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyboje (adresu V. Grybo g. 33, Raseiniai) pradedamas vykdyti mokinių pedagoginis psichologinis vertinimas.

Atmintinė atvykstantiems į Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybą dėl pedagoginio psichologinio vertinimo

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Gediminas Karoblis. Atidarykite mokyklas ir uždarykite reitingus 2020-05-12 Gediminas Karoblis. Atidarykite mokyklas ir uždarykite reitingus

Pandemijos metu didėjant socialinei atskirčiai, visos priemonės, kurios ją didina, yra netinkamos ir veikia prieš visuomenę. Įsisenėjusios problemos dabar tampa dar skaudesnės, nes socialinė atskirtis jau savaime yra tam tikras uždaras ratas. Buvau sukrėstas, kai žurnalo „Reitingai“ tyrime pamačiau mokyklų „gėdos lentą“.

Plačiau
Kada vaikas taps svarbesniu nei mokyklos vieta reitinge? 2020-05-11 Kada vaikas taps svarbesniu nei mokyklos vieta reitinge?

Jau septintą pavasarį privatus žurnalas „Reitingai“ surūšiuoja Lietuvos mokyklas į geras ir prastas. Mokyklos visada to laukia su nerimu, kadangi jų vietą reitinge dažniausiai nulemia ne mokytojų  įdedamas darbas bei pastangos, o virtinė kiekybinių rodiklių, kurie gali būti priklausomi nuo daugelio išorinių veiksnių. Pavyzdžiui, jeigu mokykla atsisako pateikti tam tikrus duomenis, jos vieta reitinge automatiškai krenta.

Plačiau