Susipažinkite su prevencinėmis apsaugos nuo koronaviruso priemonėmis - rūpinkitės savo ir artimųjų sveikata.

Plačiau Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje facebook paskyroje!

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Virtuali mokykla – misija įmanoma. „Šiaurės licėjaus“ patirtis ir patarimai 2020-03-20 Virtuali mokykla – misija įmanoma. „Šiaurės licėjaus“ patirtis ir patarimai

Dabartinė sudėtinga situacija iš karto gan stipriai sudrebino mūsų švietimo sistemą ir milžinišku šuoliu privertė visus atrasti bei skubiai pradėti taikyti šiuolaikiško, progresyvaus, inovatyvaus mokymosi galimybes. Jei dar neseniai buvo daug skeptikų, kurie nepatikliai žiūrėjo į informacinių technologijų diegimą mokykloje, tai šiandien greičiausiai visi pripažinsime, kad vienintelis kelias sėkmingai tęsti formalųjį ugdymą(si) ir Bendrųjų mokymosi programų įgyvendinimą šiuo metu – virtualus mokymasis. „Šiaurės licėjaus“ pedagogai virtualiam mokymusi rengėsi jau ir anksčiau, tačiau šalies situacija paspartino šį sprendimą įgyvendinti greičiau. Jau pirmą karantino dieną mokytojai ir vaikai tęsė ugdymą virtualioje mokykloje dirbdami nuotoliniu būdu. Šiaurės licėjaus komanda dalijasi iššūkiais ir patirtimi, kaip padėti vaikams pasiruošti šiam pokyčiui, kaip tinkamai pasiruošti nuotoliniam darbui virtualioje mokykloje ir kokios metodikos bei įrankiai jau sėkmingai pasiteisino dirbant su mokiniais.

Plačiau
Ot, ir neatšauksiu konkurso aštuntokams! 2020-03-20 Ot, ir neatšauksiu konkurso aštuntokams!

Ot, ir neatšauksiu konkurso aštuntokams! Jau yra devyni dalyviai, bet pamatysite - po šios užduoties susirinks visi, kurių man reikia! Primenu, moksleiviai, kad sprendimus (ne tik atsakymus!) siųskite man broburg14@gmail.com adresu iki pirmadienio. Būtinai parašykite savo vardą, pavardę ir kurioje mokykloje mokotės. Štai tas uždavinys:

Plačiau