Lietuvos vandens tiekėjų asociacija kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru šiemet, kaip ir kiekvienais metais, paskelbė respublikinį piešinių konkursą „Aš piešiu vandenį“. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į aplinkosaugines problemas, išreikšti savo požiūrį į atsakingą vandens išteklių naudojimą ir taršos prevenciją. Konkurso dalyviai skirstomi į dvi amžiaus grupes: I grupė –mokiniai iki 12 metų, II grupė –mokiniai nuo 13 iki 18 metų.

   Džiugu, kad mūsų rajono mokytojai ir mokiniai susidomėjo šia aktualia tema ir atsiuntė konkursui tikrai puikių darbų. Kviečiame su jais susipažinti virtualioje erdvėje. Vertinimo komisija taip pat dirbs nuotoliniu būdu. Nugalėtojams kol kas bus padėkota el. laišku, o kai galimybės leis, mūsų konkurso rajono etapo organizavimo partneriai UAB „Raseinių vandenys“ įteiks ir prizus.

Valdonė Balčaitienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

I amžiaus grupė iki 12 metų

II amžiaus grupė 13-18 metų

Ačiū
3
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Dešimtokų pasiekimų patikrinimas šiais mokslo metais nevyks 2020-03-24 Dešimtokų pasiekimų patikrinimas šiais mokslo metais nevyks

Šiais mokslo metais pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) dešimtokams ir nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) nevyks.

Dešimtokams bus pasiūlyta savarankiškai atlikti PUPP lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos užduotis nuotoliniu būdu ir įsivertinti savo pasiekimus. Pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimas būtų išduodamas įrašant metinius įvertinimus.

Plačiau