Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų  Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą išgyvename vėl ir vėl kartu su savo vaikais, o vėliau ir anūkais.  Kaip ir kiekvienais metais Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“. Rugsėjo 2-ąją dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos aktų salėje susirinko apie 300 Raseinių trečiojo amžiaus universiteto studentų, ir mokytojų senjorų. Šventinį renginį  pradėjo Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ vaikučiai, kuriuos parengė jų vadovė Otilija Petroševičienė. Pagerbti šventės dalyvių ir pasveikinti atvyko Raseinių r. savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Raseinių r. savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla,  Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Vizbarienė,  Arnas Zmitra, VšĮ „Atrask Raseinius“ direktorius.

   Renginio  kulminacija tapo nuotaikingas Liudo Mikalausko ir Egidijaus Bavikino koncertas su programa „Onyte, einam su manim pašokti“. Nuoširdusis aksominio balso savininkas Liudas Mikalauskas, artistiškas bei humoro jausmo nestokojantis dainininkas Egidijus Bavikinas su Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko dainomis nukėlė  į tarpukario Lietuvos aristokratiškas koncertų sales ir kavines.

   Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos vykdoma pilietinė iniciatyva „Padovanok  senjorui knygą“ šiemet išsiplėtė visos Lietuvos mastu. Nuoširdžiai dėkojame už jūsų gerumą ir pilietiškumą: Alytaus Rotary klubui, Ariogalos lopšeliui-darželiui, Ariogalos gimnazijai, Barakauskienei Giletai, merui Andriui Bautroniui, Baležentytei Rasai, Barčams Giedrei ir Visvaldui, Degėsiui Liutaurui, Girkalnio pagrindinei mokyklai, Jakaitienei Vaidai, Jovaišoms Mariui ir Brigitai, Jurbarko Rotary klubui, Kazbarui Petrui Edmundui, Kauno Rotary klubui, Kauno Tauro Rotary klubui, Kauno Sumus Rotary klubui, Katkauskienei Zitai, Kunickienei Redai, Kniečiūnienei Virginijai, Masalskienei Vikai, Matelienei Idai, Mažeikienei Rasai, Micevičienei Vidutei, Norkienei Rasai, Pagarauskaitei Astai, Petrylaitei Daivai, Radavičienei Meilei, Reginos Ašmontienės knygynui, Raseinių Rotary klubui, Sokienei Jovitai, Simonaitienei Astai, Stulgytei Redai, Trepulei Elenai, UAB „Norvelita“ kolektyvui, Urmanienei Lenai, Vanagaitei Rūtai, Večerskienei Vidai, VšĮ „Atrask Raseinius“, Vilkaviškio Rotary klubui.

   Visi šventinio renginio dalyviai turėjo galimybę patys pasirinkti mėgstamą knygą, o kiekvieną mokytoją senjorą nudžiugino mero iniciatyva nupirktos gėlės. Kiekvienas renginio dalyvis jautėsi reikalingu, keliaudamas namo su šypsena, gerais įspūdžiais ir nusiteikimu naujiems mokslo metams.

Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Vėl kviečia „Rugsėjo aidas“ 2019-07-26 Vėl kviečia „Rugsėjo aidas“

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba jau dešimtus metus organizuoja renginį rajono mokytojams senjorams ir Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentams „Rugsėjo aidas“.  Kasmet šventiškai nusiteikę įvairių rajono ugdymo įstaigų mokytojai senjorai ir Raseinių TAU studentai renkasi draugėn. Šiais metais dalyvių lauks nuotaikingas koncertas „Onyte, einam su manim pašokti“ su Liudu Mikalausku. Jis pakvies pasivaikščioti kartu su Danieliaus Dolskio ir Antano Šabaniausko dainomis po tarpukario Lietuvą. Nuoširdus aksominio balso savininkas nukels į aristokratiškas tarpukario koncertų sales ir kavines. Juokingos miniatiūros iš to meto aukštuomenės gyvenimo, garsiosios dainos „Onytė“, „Lietuvaitė“, „Palangos jūroj“, „Kariškas vaizdelis“ padės praleisti tikrai nuotaikingą popietę.

Plačiau
Džiugi naujiena Ariogalos studentams 2019-07-26 Džiugi naujiena Ariogalos studentams

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba plečia savo veiklą ir nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pradeda vykdyti veiklas Ariogaloje. Raseinių trečiojo amžiaus universitete (TAU) veiklos vykdomos keturiuose fakultetuose: Fizinio aktyvumo, kultūros ir meno, socialinių ir humanitarinių mokslų, psichinės ir dvasinės sveikatos. Senjorams rengiamos paskaitos, praktiniai užsiėmimai, skatinantys susivienyti, pabendrauti ir pasidalinti savo patirtimi, išmokti naujų dalykų. Kilus dideliam susidomėjimui, Raseinių TAU pradeda vykdyti veiklas Ariogaloje ir kviečia senjorus, norinčius mokytis Ariogaloje. Senjorai kviečiami į susirinkimą, aptarti pageidaujamus užsiėmimus ir galimybes.

Plačiau
Tarptautinio projekto rezultatai Raseiniams 2019-06-27 Tarptautinio projekto rezultatai Raseiniams

Birželio mėnesį Raseiniuose vyko Erasmus + projekto, apjungusio organizacijas  net iš 5 valstybių – Lietuvos, Lenkijos, Italijos, Bulgarijos ir Jungtinės Karalystės -  sklaidos renginys.

Plačiau
Mokytojų pagerbimo šventė 2019-06-18 Mokytojų pagerbimo šventė

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba rajono bendrojo ugdymo įstaigų pedagogams organizavo mokytojų pagerbimo šventę „Sėkmės trajektorija 2019“. Šventė vyko Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Prasmingos spektaklio aktorių mintys, puiki vaidyba, šaunūs renginio vedantieji, talentingi mokiniai: skaitovas ir dainininkai džiugino šventės dalyvius. Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio dovanotos gėlės ir Tarnybos direktorės Redos Kunickienės padėkos, gražiausi pagarbos ir dėkingumo žodžiai buvo skirti mokytojams, parengusiems rajono etapo olimpiadų ir konkursų laimėtojus.

Plačiau