Spalio 1-oji – Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, todėl šiandien vyko paskaita „Vyresniojo amžiaus žmonių charizma komunikavimui“ Raseinių TAU studentams, skirta šiai datai paminėti. Tai pirmoji paskaita, skelbianti Raseinių TAU universiteto mokslo metų pradžią. Paskaitos lektorius – doc. Vytautas Kontrimas, aktorius, teatro pedagogas. Įvairių apklausų metu nustatyta, kad viena didžiausių žmonių baimių yra viešojo kalbėjimo baimė. Bendravimas, viešasis kalbėjimas ne retai sukelia nemalonių jausmų. Studentai pasidalino išgyvenimais apie tai, kad žinant, jog greitai teks kalbėti viešai, pradeda virpėti rankos ir kojos, džiūti burna, dingsta mintys, trūksta oro ir pan. Galvoje sukasi įkyrios mintys: „mato, kad jaudinuosi“, ,,mane sukritikuos“, „atrodau nekaip“ ir pan. Lektorius kartu su TAU studentais aptarė, ką reikia daryti, kad to nebūtų, pateikė daug konkrečių patarimų, pavyzdžių. Tikimės, kad ši paskaita padės studentams lengviau bendrauti su vaikais, anūkais, kolegomis ir kitais žmonėmis.

Audronė Kumpikevičienė, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Ačiū
1
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Rudens šventė 2018-09-24 Rudens šventė

        Rugsėjo 22 dieną per Raseinius nuvilnijo vienas gražiausių, smagiausių, rudens gėrybėmis gausiausių rajono renginių – rudens šventė ,,Rudens bendrystės sodas – 2018“. Šiemet vyko ne eilinė rudens šventė, kartu buvo pažymimas ir Raseinių miesto 765-erių metų jubiliejus.

Plačiau
Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“ 2018-09-04 Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“

Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų  Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą išgyvename vėl ir vėl kartu su savo vaikais, o vėliau ir anūkais.  Kaip ir kiekvienais metais Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“.

Plačiau
Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje. 2018-09-04 Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje.

Mokymai, kuriuos veda gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė Justina Matviekaitė, sulaukė didžiulio specialistų susidomėjimo Kauno miesto, Raseinių savivaldybėse. Apie sudėtingus dalykus lektorė kalba labai paprastai ir aiškiai, pateikdama konkrečius atvejus, galimus sprendimus. Mokymų metu yra galimybė analizuoti ir dalyvių pristatytus atvejus.

Plačiau
Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams 2018-08-22 Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams

2018 m. rugpjūčio 22 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė skaitė paskaitą ir vedė praktinį užsiėmimą projekto „Europe goes local“ jaunųjų lyderių ugdymo stovykloje, vykusioje Palūkščio dvare, Milašaičių k., Raseinių r. sav. Jaunieji lyderiai mokėsi giliau pažinti save, kitus asmenis, tikslingai ir kryptingai kurti pozityviai brandžius santykius su aplinkiniais.

Plačiau