Šiandien Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje vyko rajono ugdymo įstaigų bibliotekininkų metodinė diena „Pasėjai gilę Lietuvoj – ji ąžuolais išaugo“. Gimnazijos bibliotekininkės Adelė Balašaitienė ir Genovaitė Jankauskaitė šiltai sutiko kiekvieną  pakviesdamos prie šventiškai, gilėmis ir ąžuolo lapais  papuošto, pačių pagamintų vaišių stalo. Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė, šiltai bendraudama pasidalijo mintimis apie bibliotekininkų darbą, vykstančią švietimo reformą.   

   Gimnazijos salėje bibliotekininkė Adelė skaitė pranešimą, pristatė Nemakščių krašto kūrėjus. Mokinės skaitė jų kūrybą, žiūrėjome  Roberto Verbos filmą „Šimtamečių godos“. Pavaikščioję ir pasigrožėję gražiomis gimnazijos erdvėmis, pasidžiaugę mokinių mandagumu, nustebome išgirdę Danieliaus Dolskio dainuojamų dainų, nes  sklido iš gatvėje mūsų laukiančio aštuonračio. Leono Tamulevičiaus vairuojamas aštuonratis mus atvežė į jo įkurtą ir puoselėjamą muziejuką jau tapusiu tikru, retų eksponatų turinčiu muziejumi. Džiugina ir stebina šių žmonių kilni iniciatyva, prasmingi darbai. Pavaišinti žemaitišku kastiniu su karštomis bulvėmis, prisiminėme istoriją, o žiūrėdami filmą „Baltijos kelias“ nubraukėme ir ašarą. Tik tokių pasišventusių žmonių dėka ir vaikai žinos, kokia vertybė yra Laisvė. Nuoširdžiai dėkojame visiems šiandien mums padovanojusiems atgaivos sielai dieną. Tik tokių žmonių dėka ąžuolai Lietuvoj žaliuos!

Ačiū
1
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Rudens šventė 2018-09-24 Rudens šventė

        Rugsėjo 22 dieną per Raseinius nuvilnijo vienas gražiausių, smagiausių, rudens gėrybėmis gausiausių rajono renginių – rudens šventė ,,Rudens bendrystės sodas – 2018“. Šiemet vyko ne eilinė rudens šventė, kartu buvo pažymimas ir Raseinių miesto 765-erių metų jubiliejus.

Plačiau
Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“ 2018-09-04 Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“

Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų  Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą išgyvename vėl ir vėl kartu su savo vaikais, o vėliau ir anūkais.  Kaip ir kiekvienais metais Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“.

Plačiau
Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje. 2018-09-04 Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje.

Mokymai, kuriuos veda gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė Justina Matviekaitė, sulaukė didžiulio specialistų susidomėjimo Kauno miesto, Raseinių savivaldybėse. Apie sudėtingus dalykus lektorė kalba labai paprastai ir aiškiai, pateikdama konkrečius atvejus, galimus sprendimus. Mokymų metu yra galimybė analizuoti ir dalyvių pristatytus atvejus.

Plačiau