Rugsėjo 22 dieną per Raseinius nuvilnijo vienas gražiausių, smagiausių, rudens gėrybėmis gausiausių rajono renginių – rudens šventė ,,Rudens bendrystės sodas – 2018“. Šiemet vyko ne eilinė rudens šventė, kartu buvo pažymimas ir Raseinių miesto 765-erių metų jubiliejus. Ankstų rytą Raseinių rajono švietimo pagalbos darbuotojai ir Raseinių TAU studentai rinkosi į Žemaičio aikštę. Aikštės centre įsikūrusiame kiemelyje visų akį traukė išradingai pristatoma veikla, kvietė užsukti ir pasigrožėti Raseinių TAU studentų sukurti rankdarbiai, piešti paveikslai. Raseinių TAU studentai atsinešė įvairių savo pačių pagamintų patiekalų, išaugintų daržovių bei vaisių, kitų gamtos gėrybių. Dauguma kiemelio dalyvių aktyviai dalyvavo piešiant spalvingą piešinį, skirtą miesto jubiliejui. Šventinėje eisenoje Raseinių TAU studentai linksmai ėjo skanduodami ,,Raseinių trečiojo amžiaus universitetas – TAU, TAU, TAU“. Už kiemelio pristatymą Raseinių miesto 765-erių metų jubiliejinėje šventėje ,,Rudens bendrystės sodas – 2018“ Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba buvo apdovanota Raseinių rajono savivaldybės mero Algirdo Griciaus padėka. 

   Po eisenos Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos vadovai ir darbuotojai pakvietė visus kiemelio dalyvius paragauti skanaus kugelio, pabendrauti tarpusavyje. Raseinių TAU linijinių šokių grupė (vadovė Valdonė Balčaitienė) nuotaikingai pasirodė šventinės programos dalyje ,,Šokiai pokiai gatvėje“.

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Audronė Kumpikevičienė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“ 2018-09-04 Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas“

Mažai yra žmonių, kurių širdies nesuvirpintų  Mokslo ir žinių šventė. Nors patys seniai atsisveikinę su vaikyste, jaunyste, tą jaudulį, džiugesį, nerimą išgyvename vėl ir vėl kartu su savo vaikais, o vėliau ir anūkais.  Kaip ir kiekvienais metais Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba Mokslo ir žinių dienos proga organizavo tradicija tapusį renginį „Rugsėjo aidas“.

Plačiau
Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje. 2018-09-04 Kviečiame į seminarų ciklą apie elgesio ir emocijų sunkumus, problemas iškylančias paauglystėje.

Mokymai, kuriuos veda gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė Justina Matviekaitė, sulaukė didžiulio specialistų susidomėjimo Kauno miesto, Raseinių savivaldybėse. Apie sudėtingus dalykus lektorė kalba labai paprastai ir aiškiai, pateikdama konkrečius atvejus, galimus sprendimus. Mokymų metu yra galimybė analizuoti ir dalyvių pristatytus atvejus.

Plačiau
Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams 2018-08-22 Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams

2018 m. rugpjūčio 22 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė skaitė paskaitą ir vedė praktinį užsiėmimą projekto „Europe goes local“ jaunųjų lyderių ugdymo stovykloje, vykusioje Palūkščio dvare, Milašaičių k., Raseinių r. sav. Jaunieji lyderiai mokėsi giliau pažinti save, kitus asmenis, tikslingai ir kryptingai kurti pozityviai brandžius santykius su aplinkiniais.

Plačiau
Tapkite Raseinių TAU studentais 2018-07-20 Tapkite Raseinių TAU studentais

   Įsibėgėjo pareiškimų teikimas stojimui į Raseinių TAU universiteto veiklas. Laukiame visų būsimų studentų studijuoti Raseinių TAU Sveikatos ir saviraišos universitete 2018 - 2020 mokslo metais.Pareiškimai priimami darbo dienomis, darbo metu.

Plačiau