Mokymai, kuriuos veda gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė-psichoterapeutė Justina Matviekaitė, sulaukė didžiulio specialistų susidomėjimo Kauno miesto, Raseinių savivaldybėse. Apie sudėtingus dalykus lektorė kalba labai paprastai ir aiškiai, pateikdama konkrečius atvejus, galimus sprendimus. Mokymų metu yra galimybė analizuoti ir dalyvių pristatytus atvejus.

   Gydytoja turi neįkainuojamos patirties darbe  su itin sudėtingais atvejais Kauno apskrities priklausomybių centre vaikų ir paauglių skyriuje.

   Atsižvelgiant į tai, kad elgesio ir emocijų sutrikimų turinčių mokinių kasmet drastiškai daugėja, o šia tema kalbančių lektorių Lietuvoje tikrai nedaug, 20 ak. val. mokymai – puiki (ir kol kas netgi unikali!) galimybė rasti atsakymus, kai nežinia, ką daryti, kai svyra rankos, kai neaišku, kaip padėti tokius vaikus auginantiems tėvams, kaip elgtis pačiam - kaip mokytojui ar specialistui.

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams 2018-08-22 Praktinis užsiėmimas jaunimo lyderiams

2018 m. rugpjūčio 22 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė skaitė paskaitą ir vedė praktinį užsiėmimą projekto „Europe goes local“ jaunųjų lyderių ugdymo stovykloje, vykusioje Palūkščio dvare, Milašaičių k., Raseinių r. sav. Jaunieji lyderiai mokėsi giliau pažinti save, kitus asmenis, tikslingai ir kryptingai kurti pozityviai brandžius santykius su aplinkiniais.

Plačiau
Tapkite Raseinių TAU studentais 2018-07-20 Tapkite Raseinių TAU studentais

   Įsibėgėjo pareiškimų teikimas stojimui į Raseinių TAU universiteto veiklas. Laukiame visų būsimų studentų studijuoti Raseinių TAU Sveikatos ir saviraišos universitete 2018 - 2020 mokslo metais.Pareiškimai priimami darbo dienomis, darbo metu.

Plačiau