Gruodžio 7 d. rajono metodinių būrelių pirmininkams vyko edukacinė išvyka-seminaras „Mokytojo profesinis augimas“ Kėdainiuose, kurį organizavo Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Lektorius – Henrikas Vaicekauskas, Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos direktorius. Pedagogai, lydimi gido, turėjo galimtybę pasivaikščioti po šventiškai pasipuošusį Kėdainių senamiestį.  
     „Kai išeini iš savo kiemo kad ir į kaimyno kiemą, vis tiek kažką pamatai. O jei tas kaimynas turi tokią istoriją, taip šauniai restauruotą kiemą kaip Kėdainiai, siela atsigauna, užmiršti nepadarytus darbus ir kitą negatyvą“, – po išvykos pasidžiaugė Laima Butvilienė, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė.

Audronė Kumpikevičienė, 
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Diskusija tiesioginiame eteryje 2017-11-09 Diskusija tiesioginiame eteryje

Š. m. lapkričio 8 d. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Reda Kunickienė kartu su Raseinių Šaltinio progimnazijos direktore Vaiva Zubrickiene dalyvavo VšĮ Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos vedamoje diskusijų laidoje „Aktualijų studija“.

Plačiau
2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“ 2017-11-06 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi galia ir žavesys“

Ar žinote,...

...kur ir kada mes, suaugusieji mokomės?

...kokias galias mums mokymasis suteikia?

... kad be mokymosi būtų sunkiai įsivaizduojama mūsų profesinė veikla ir karjera, sveikas ir laimingas gyvenimas?

...kur slypi mokymosi žavesys?

Susiburkime į 2017 metų suaugusiųjų mokymosi savaitę ir sužinokime! Praturtinkime vėlų rudenį, kai gamtoje ir sieloje ima trūkti spalvų, mokymosi patirtimi, išmintimi ir žavesiu! 

Plačiau