Teka laikas, tarsi upės vanduo, nusinešdamas sena ir atnešdamas nauja. Gyvename metu, kuomet įvykiai, technologijos, idėjos, netgi žmonės keičiasi labai greit. Džiaugiamės gyvendami jaukiuose ir vis gražėjančiuose Raseiniuose, kuriuose gyvena žmonės, mokantys džiaugtis gyvenimu, yra išradingi ir veiklūs. Kokie jie, mūsų senjorai? Tai žmonės, galintys įkvėpti vilties ir noro bendrauti, jie moka linksmintis, kurti, pažinti, mylėti.

2017 m. gegužės 26 d. Maironio parke ir Kultūros centre Raseinių rajono švietimo centras organizavo Raseinių TAU studentams ir rajono bendruomenei saviraiškos dieną „Mokymosi žavesys ir džiaugsmas“. Sulaukėme ir svečių: Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėjos Reginos Petreikienės, vyriausiosios specialistės Danutės Vizbarienės, Tauragės ir Jonavos TAU meno kolektyvų ir tiesiog studentų, kitų garbingų miesto svečių ir gyventojų. Šventės dalyvius pasveikino Raseinių rajono švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė. Dalyvių laukė puiki ir turininga diena: sportinės rungtys, kūrybinių darbų paroda, literatūriniai skaitymai, šventės šeimininkų ir svečių koncertas parke. Buvo įteiktos padėkos savanoriams, vedusiems senjorams pasirenkamuosius užsiėmimus, o renginio pabaigoje visi šventės dalyviai ragavo kareiviškos košės.

Greitai prabėgo laikas. Kupini įspūdžių ir šventinio džiaugsmo žmonės pamažu išsiskirstė, išsinešdami gražius prisiminimus. Galime teigti, kad Raseiniuose vyresnio amžiaus asmenys įtraukiami ir patys aktyviai įsitraukia į rajono bendruomenės veiklą, yra puoselėjamas jų individualumas, kūrybingumas, saviraiškos gebėjimai, skatinama senjorų saviugda, asmeninė iniciatyva, kūrybiškumas aktyviam dalyvavimui visuomenės gyvenime. Ačiū visiems! Ir iki naujų susitikimų!

Renginio partneriai: Raseinių rajono kultūros centras ir Raseinių rajono kūno kultūros ir sporto centras.

Šis renginys – Lietuvos šimtmečiui skirto projekto „Dovana Lietuvai“, kviečiančio kurti dovanas – gerus darbus, skirtus vienas kitam, bendruomenei, miestui, valstybei, dalis.

                                                                                     Raseinių rajono švietimo centro informacija

Nuotraukos Mindaugo Tučo

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

„Sėkmės trajektorija“ 2017-05-24 „Sėkmės trajektorija“

 Raseinių  rajono  švietimo  centras  2017 m. gegužės 23 d. Trakų rajone prie  Monio ežero menui bei darbui skirtose „inTegra house“ erdvėse organizavo Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-8 klasių mokinių olimpiadų laimėtojams kūrybiškumo dieną „Sėkmės trajektorija“.

Plačiau
Džiaugiamės bendradarbiavimu 2017-05-22 Džiaugiamės bendradarbiavimu

Pagalbos mokiniui specialistai iš 8 ugdymo įstaigų vasario–balandžio mėnesiais vykdė Raseinių Šaltinio progimnazijos pasiūlytą bendrą veiklą – su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais mokiniais dalyvavo rajoniniame nuotoliniame projekte „Eilėraštis mamytei“.

Plačiau
Istorijos ir geografijos mokytojų išvyka 2017-05-17 Istorijos ir geografijos mokytojų išvyka

2017 m. gegužės 16 dieną Raseinių rajono ugdymo įstaigų istorijos ir geografijos mokytojai, lydimi Raseinių rajono švietimo centro metodininkės Audronės Kumpikevičienės, vyko į edukacinę išvyką-seminarą „Klasikinių ir šiuolaikinių socialinių mokslų mokymo metodų dermė”.

Plačiau