Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Raseinių rajono švietimo centras organizavo rajono ugdymo įstaigų mokinių olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojų šventę. Pernai Švietimo centro kolektyvas vyko į ugdymo įstaigas pasveikinti laimėtojų. O šiemet, balandžio 27 ir 28 dienomis, Raseinių rajono savivaldybės Didžiojoje salėje buvo organizuota vyresniųjų klasių mokinių olimpiadų ir konkursų  prizinių vietų laimėtojų pagerbimo šventė.                       
         Džiugu, kad mokiniai, jų mokytojai didžiuojasi sėkmingai nubrėžta trajektorija nuo atkaklaus darbo iki laimėtų prizinių vietų Lietuvos mokinių olimpiadų ir konkursų rajono etapuose. Pasveikinti ir pasidžiaugti mokinių pasiekimais atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero patarėjas Algimantas Mėlinis, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, skyriaus specialistės, ugdymo įstaigų vadovai, mokytojai. Raseinių rajono švietimo centro diplomai ir dovanos pirmiausia buvo teikiami pirmųjų vietų laimėtojams, o jų  net 42.  Haroldas Bartusevičius, Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos 1 gimn. klasės mokinys ir  Egidijus Skužinskas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 2 gimn. klasės mokinys, net trijų olimpiadų pirmųjų vietų laimėtojai. Egidijus ir biologijos olimpiados antrosios vietos laimėtojas. Jiems diplomus teikė Silva Morkevičienė, o Švietimo centro dovanas Algimantas Mėlinis, savivaldybės mero patarėjas. 35 antrųjų vietų laimėtojus sveikino Švietimo centro direktorė ir Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė. Diplomai ir dovanos buvo įteikti ir 30 trečiųjų vietų laimėtojų. Muzikiniais kūriniais sveikino Raseinių r. Ariogalos ir Prezidento Jono Žemaičio gimnazijų mokiniai.
       Rajono ugdymo įstaigų vadovai sveikino savo mokinius ir juos parengusius mokytojus. Gerai suvokiame, kad mokytojo atliekama misija yra labai svarbi ir kilni. Mokytojo darbo esmė yra tikėti savimi ir atliekamo darbo prasme, įtikinti ir atrasti tą paslaptingą jungtį tarp mokytojo ir mokinio, kuri atveria kelius į bendras paieškas, tobulėjimą, tikslo siekimą. Visiems mokytojams, parengusiems olimpiadų ir konkursų prizinių vietų laimėtojus, buvo įteiktos Raseinių rajono švietimo centro padėkos ir gėlės. Gegužę bus kviečiami 3-8 klasių mokiniai į 2017 m. olimpiadų ir konkursų laimėtojų apdovanojimo šventę „Sėkmės trajektorija“.
                                              

Nijolė Vežbavičienė, Raseinių rajono švietimo centro metodininkė

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos

Tik mokėdami džiaugtis būsime laimingi 2017-04-30 Tik mokėdami džiaugtis būsime laimingi

2017 m. balandžio 27 d. nuoširdžiu pokalbiu su aktore, Nepriklausomybės akto signatare, visuomenės veikėja Nijole Oželyte baigėsi psichologinių ir savęs pažinimo mokymų ciklas, skirtas Raseinių TAU studentams.

Plačiau
Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas 2017-04-25 Ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas

Meninio skaitymo konkursas – tai puiki galimybė atskleisti vaiko individualumą, ugdyti jo pilietiškumą, tobulinti asmenybę. Balandžio 21 dieną Raseinių r. Girkalnio darželyje jau devintą kartą vyko rajono ikimokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursas „Teletabiai pasakų ir eilėraščių šaly“.

Plačiau