2017 m. gegužės 16 dieną Raseinių rajono ugdymo įstaigų istorijos ir geografijos mokytojai, lydimi Raseinių rajono švietimo centro metodininkės Audronės Kumpikevičienės, vyko į edukacinę išvyką-seminarą „Klasikinių ir šiuolaikinių socialinių mokslų mokymo metodų dermė”.
     Išvykos metu lankėmės LR užsienio reikalų ministerijoje, kur turėjome galimybę pabendrauti su istoriku, rašytoju, diplomatu Alfonsu Eidintu, kuris supažindino su diplomatinių tarnybų darbu, Izraelio ir arabų šalių problemomis, karo pabėgėlių padėtimi ir pagalbos jiems teikimo galimybėmis.
     Apie Rytų partnerystės ir saugios kaimynystės plėtrą diskutavome su Andrejumi Didenko ir Ramūnu Misiuliu. Aptarėme Gruzijos, Ukrainos ir Moldovos demokratizacijos ir suartėjimo su ES galimybes.
     Po apsilankymo LR URM vykome į leidyklos „Briedis” edukacinį centrą. Istorijos mokytojus su istorijos mokymo metodų derme atnaujintuose 7-12 vadovėliuose „Laikas” supažindino „Briedžio“ leidyklos lektorius Ignas Kapleris. Geografijos mokytojai bendravo su Rytu Šalna Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos prezidentu, gidu, keliautoju ir žurnalistu, straipsnių autoriumi, pažintinių knygų mokiniams ir visuomenei, taip pat geografijos, istorijos vadovėlių ir metodinės literatūros autoriumi.
      Po seminaro turėjome galimybę pasivaikščioti po širdžiai mielą Vilniaus senamiestį, aplankyti Arkikatedrą.

 

Raseinių rajono istorijos mokytojų metodinio būrelio pirmininkė –

Betygalos Maironio gimnazijos mokytoja metodininkė Rasa Adomaitienė

 

Ačiū
0
Nesudomino
0

Ankstesnės naujienos