Naujienos

Pagyvenusių žmonių diena 2023-10-03 Pagyvenusių žmonių diena

Metai suteikia žmogaus gyvenimui prasmės ir gylio, todėl džiaugiamės Raseinių rajono žmonėmis, kurie tai suvokia ir aktyviai įsitraukia į jau prieš vienuolika metų prie Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos įsteigto Raseinių Trečiojo amžiaus universiteto veiklas. Senatvė yra dar viena galimybė atrasti save iš naujo, daryti tai, ko negalėjai anksčiau. Tai laikas pasijusti reikalingu, laimingu ir savo patirtimi pasidalinti su kitais. Raseinių TAU kasmet vis plečia ir įvairina savo veiklas, kasmet daugėja ir studentų.

Plačiau
Vasaros palydos jaunimo centre 2023-09-18 / AJC veiklos Vasaros palydos jaunimo centre

Paskutinė vasaros diena – diena, kurios eigoje į vasaros prisiminimų skrynią sudedame paskutinius nuotykius ir šilčiausias emocijas bei išgyventus jausmus. Šią dieną dauguma žmonių išgyvena nostalgiją, o širdį pradeda kutenti ilgesys. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (toliau – Raseinių AJC) bendruomenė nelinkusi gyventi melancholiškomis nuotaikomis, tad rugpjūčio 31 dieną surengė smagias vasaros palydėtuves su šiltu saulės spinduliu, laužo dūmo kvapu ir  šypsenomis veiduose, o miestiečiams dovanojo tvarios mados parodą.

Plačiau
Vyko Raseinių AJC lankytojų lenktynės 2023-09-11 / AJC veiklos Vyko Raseinių AJC lankytojų lenktynės

Rugsėjo 6 dienos popietę Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro lankytojai vyko į Jurbarko rajone esantį Smalininkų kartodromą, kuriame vyko draugiškos, smagios ir azartiškos Raseinių AJC lankytojų lenktynės. Kai kurie jaunuoliai pirmą kartą sėdo į kartingą ir išbandė jo bei savo galimybes, kiti patobulino jau turėtus vairavimo trasoje įgūdžius. Raseiniškiai jautėsi lyg tikri lenktyninkai ir parodė puikius rezultatus, o svarbiausia – puikiai praleido laiką ir išbandė vieną iš populiariausių autosporto gerbėjų pramogų!

Plačiau
Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas 2023“ 2023-09-04 Ir vėl nuvilnijo „Rugsėjo aidas 2023“

Rugsėjo pirmoji – Mokslo ir žinių diena! Šioje dienoje telpa visa, kam nesvetimas noras tobulėti,  asmeninis augimas, būdingos tobulumo paieškos, žingeidumas ir suvokimas, kad norint neatsilikti nuo pasaulio, turi nuolat žengti žingsnelį pirmyn. Džiaugiamės, kad tai supranta vyresnio amžiaus žmonės ir aktyviai dalyvauja visoje Lietuvoje įkurtuose Trečiojo amžiaus universitetų veiklose.

Plačiau